Жителі села Єлизаветівка та навколишніх сіл Петриківського району Дніпропетровської області перестали скаржитися на сморід від курячого посліду, що йшов від тутешньої птахофабрики.

За повідомленням сайту http://ukr.media/science/304157/, станція Cassini передала на Землю знімки хмар Титана. Матеріали досліджуватимуть учені.

Українські дослідники знайшли незвичайний і дуже перспективний спосіб отримання біогазу: їхня установка видобуває паливо з ціанобактерій, які спричиняють цвітіння води в річках у теплу пору. Ця технологія допоможе очистити Дніпро від забруднення, а також частково вирішити проблему нестачі енергії в містах і селах.

Всім відомо, що вставка зубних імплантів широко практикується для того, щоб не була помітною відсутність власного зуба.

Наукові співробітники Університету Флориди провели незвичайне дослідження, за результатами якого прийшли до цікавого висновку.

Фізики Московського державного університетку імені Ломоносова, а також колеги із Сполучених Штатів Америки, розробили надшвидкий перебудовувальний метаматеріал, використавши як основу наночастинки з арсенію галію.

Папа Римський Франциск має намір за допомогою провідних учених спробувати зрозуміти суть Великого вибуху, повідомляє Hi-news, пише РБК Україна. Щоб посилити взаємозв'язок релігії і науки, в Ватикан запрошені провідні фахівці, які вивчають астрономію і еволюцію Всесвіту. Астрофізики з усього світу, які зберуться в Ватиканській обсерваторії, обговорять чорні діри, гравітаційні хвилі і просторово-часові особливості.

Вже ні для кого не секрет, що ідеї українських винахідників широко цінують іноземні розробники.

Цього разу увагу інвесторів привернула молода розробка київських дослідників.

Новицький Віктор (р.н.1884), історик-правник і архівіст, внук Ореста Н., співробітник Київського Центру архіву давніх актів (1920-1932), член Комісії історії західно-руського та українського права ВУАН. Репресований більшовиками 1933року і засланий 1938 року. Подальша доля невідома.