Відомий український літератор та викладач коледжу "Університету сучасних знань" офіцер запасу й боєць територіальної оборони Ірпеня Сергій Мартинюк із позивним «Письменник» став лауреатом Всеукраїнської премії «Літературний Парнас». Премія, заснована редколегією газети «Літературна Україна» у 2020 році, присуджується «за визначний внесок у літературу, книговидання і культуру читання».

vypusk22

У нашому коледжі відбулось важливе та довгоочікуване свято - випускний. Хоча в країні йде війна, ми не змогли залишити без урочистостей наших випускників. Студенти старанно навчались та сумлінно йшли до своєї мети - стати дипломованими спеціалістами.

Завершила минулий тиждень Товариства «ЗНАННЯ» України робоча нарада у голови правління професора Василя КУШЕРЦЯ щодо співпраці з реалізації перспективних пропозицій по проекту «ЗОНД».

В ході зацікавленої конструктивної розмови з представником ЗСУ, керівником робочої групи Андрієм БІЛИКОМ та учасниками проекту Євгеном КОВАЛЕНКОМ і Олексієм КИРИЧЕНКОМ, зважаючи на актуальність і державну важливість обговорюваного питання, особливо в час війни, досягнуто домовленість провести в конференц-залі Товариства засідання «круглого столу», на якому докладно висвітлити коло питань, які пропонує вирішити зазначений проект. Заплановано також в другій половині року запропонувати слухачам Товариства прослухати цикл лекцій провідних учених, які поглиблять інформацію про наукову цінність і важливість даної акції. В нараді взяв участь в обговоренні порушених питань голова правління столичної організації Товариства професор Василь НЕВОЛОВ.

IMG 20220527 115735web

Для дружного колективу Товариства «Знання» України навіть в ці непрості для країни дні День вишиванки став святом української ідентичності, що покликане зберігати національні традиції і культуру саме через вишиванку – символ незламності, пронесений через віки.

Як дивно і мальовниче переплелись ці візерунки на наших ошатних вишиванках – Інни Лєбєдєвої і Надії Пашнєвої та її сина Колі, у Людмили Пупкової (Мельник), керівника Товариства Василя Кушерця і очільника столичних знаннівців Василя Неволова, у Володимира Марашкіна. «Ми хотіли б всю Україну одягнути у вишиванку та пригорнути її до серця» - ніби хотіли сказати вони. І нехай завжди з нами буде і наша вишиванка, і наша Україна! Зі святом тебе, країно!

изображение viber 2022 05 19 13 15 57 873

изображение viber 2022 05 19 13 16 18 641

изображение viber 2022 05 19 13 16 10 020

Сьогодні, 6-го травня, 2022 року Всеукраїнська громадська організація Товариство «Знання» України відзначає тридцятиріччя Центру «Українознавство» Товариства «Знання» України.

Основне завдання центру – сприяння побудові звитяжної, незалежної, суверенної, демократичної Української держави.
Очолив центр відомий вчений, письменник, мислитель, професор П.П. Кононенко, який був призначеним в грудні 2022 року керівником Інституту українознавства Міністерства освіти і науки України.

skovorodawebНині, 22/02/22, здавалося дуже швидко пройшла в Товаристві "Знання" України в онлайн-режимі 3-годинна блискуча конференція "Рік Григорія Сковороди", присвячена 300-річчю Г.Сковороди,підготовлена Галиною Сагач, академі-ком 4 Міжнародних академій, доктором педагогічних і філософ-ських наук, доктором теології, княгинею риторики, професором Одеської академії неперервної освіти, відзначеною Міжнародною премією ім. Г. Сковороди і медаллю НАПН України "Григорій Сковорода", проректором Всеукраїнського народного університету українознавства ім. Г.Сковороди, за чиїм дорученням і проханням з грунтовною доповіддю про діяльність Херсонської філії Всеукраїнського народного університету українознавства ім. Г.Сковороди виступила голова цієї філії, кандидат педагогічних наук Тетяна Кузьміч.

06 big 1Кремень В.Г., президент Тоівариства "Знання" України і президент НАПН України, академік НАН УКраїни: "16 січня 1948 року було створено «Товариство для поширення політичних і наукових знань Української РСР», яке з 1963 року по листопад 1990 року називалось «Товариство Знання УРСР». В листопаді 1990 року, ще за рік до Незалежності України, на l Установчому з‘їзді було заявлено про вихід із Всесоюзної організації «Знання» і створення нової організації «Товариство Знання України».

24 вересня 2021 року на платформі Університету Сучасних Знань (УСЗ) Товариства «Знання» України пройшов IV онлайн-фестиваль психології, бізнеса та творчості «АРТ-терапія в портфелі. Кар’єра, успіх – від теорії до практики». Організатор та автор заходу - Тренінговий Центр Наталії Сабліної, викладача УСЗ, арттерапевта, кандидата психологічних наук.

stodВ Товаристві "Знання" України. До 30-річчя Незалежності України. 29.07.21, о 12.00, (ауд.313), в режимі онлайн - круглий стіл на тему: "Державотворення: третє Відродження України".

Спікер - СЕРГІЙЧУК В. І., доктор філософських наук, професор, лектор Товариства ". За участю -членів президії Товариства ДЗВІНЧУКА Д.І., доктора історичних наук, кандидата наук з державного управління, професора (Івано-Франківськ) та Алтухова В. М., старшого викладача Донецького національного технічного університету (Покровськ).

Головує - Кушерець В. І., голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-корес-пондент НАПН України, доктор філософських наук, професор.

Учений секретар Товариства «Знання» України В.Ф.Василашко.

26 липня 2021 року під час відзначення 90-річчя Івана ДЗЮБИ голова правління Товариства Товариства "Знання" України, член-кореспондент НАПН України В.І.Кушерець передав привітання ювіляру від імені президента Товариства, президента НАПН УкраЇни, академіка НАН України Василя Кременя, від активістів Товариства, підкреслив велике значення І.М.Дзюби в розвитку культури України, поширенні наукових знань, про що свідчать його твори, презентація їх у "Знанні".