За повідомленнями засобів масової інформації, Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» випустило у світ перший том Великої української енциклопедії (ВУЕ). Його підготовка здійснюється за Указом Президента України. У цьому багатотомному виданні буде більш як 80 тисяч тлумачень, частка національного матеріалу ВУЕ становитиме не менше третини обсягу. Це значна суспільна подія.

На Одещині планують запустити три сонячні електростанції в наступному році. Підготовка вже розпочалася: облдержадміністрація домовилася з холдингом KNESS, який будує та експлуатує сонячні електростанції.

Під такою назвою народний депутат України Іван Крулько у своєму блозі опублікував статтю, в якій порушує актуальні питання української науки, називає десятки винаходів українських дослідників, які прославляють українську державу і використовуються за рубежем. Тим часом багато можливостей втрачається через проблеми. Про них пише автор. Підтримуючи його думки і висловлювання, ми й передруковуємо цей матеріал.

Закон "Про ринок електричної енергії" набрав чинності з 11 червня після офіційного оприлюднення його тексту в газеті "Урядовий кур'єр". Президент України Петро Порошенко підписав його 8 червня. 2017 року.

Для когось дрони – інструмент для зйомок неймовірних краєвидів. Для інших – засіб відстежити ворога на полі бою. А от їм вдалося перетворити ці пристрої на багатомільйонний бізнес. У 2017 компанія Drone.ua залучила інвестиції з Великої Британії, Польщі та Молдови і запустила підприємство вартістю майже 5 мільйонів доларів.

Савченко Яків (1890-1937), поет і літературний критик. Вчився у Київському університеті потім учителював на Сумщині. Належав до основоположників українського символізму. Якийсь час співпрацював з панфутуристами. Перейшовши на літературну публіцистику і ставши провідним членом літературних організацій «Жовтеньл» та ВУСПП, дотримувався у своїй діяльності офіційних позицій і настанов, виступаючи проти неокласиків і ваплітян. Заарештований у серпні 1930-х рр.. і згодом розстріляний.