«Made in Ukraine: українці придумали розумну футболку-кардіограф» - під таким заголовком 13 червня в «Сьогодні» та в інших засобах масової інформації з’явилося повідомлення про футболку, яка може виконувати роль кардіографа.

У Данії є Інститут дослідження щастя. За Європейським соціальним анкетуванням, данці є найщасливішими в Європі людьми. І допомагає їм бути щасливими хюге. Клімат у цій країн суворий, світла мало, більше холодних днів аніж порівняно теплих. Допомагає бути щасливими людям Данії хюге.

Вчені NASA опублікували фотографію Чорного моря, зроблену з космосу. Бірюзові вихори вказують на наявність фітопланктону, який слідує за водними течіями, пише УНІАН.

Австралійський радіотелескоп Australian Square Kilometre Array Pathfinder (ASKAP) прийняв потужний радіосигнал із сузір'я Лева.

На перший погляд пам'ятник виглядає, як звичайний надгробок, однак, коли біля нього хтось перебуває, він активізується протягом декількох хвилин, перетворюючись в інтерактивний сенсорний екран.

Вчені NASA заявили, що дощів на Землі буде набагато більше. Це, за їх словами, пов’язано зі зміною клімату в тропіках.

Майже завжди причиною поганого врожаю огірків стають не шкідники, не хвороби і навіть не погодні умови, а самі городники.

Рябінін-Скляревський Олексанр. Історик-архівіст, співробітник Одеського історичного архіву й історичної секції ВУАН. Автор численних праць з історії України 18-10 ст., зокрема з історії українськеого національно-революційного руху другої половини 10 ст. й з історії Задунайської Січі. У 1930-х рр. був заарештований.
Подальша доля не відома.