У Києві на деяких зупинках, зокрема між торговим центром «Лавина» і супермаркетом «Ашан» з’явилися зупинки громадського транспорту, на яких освітлення відбувається за рахунок сонячної енергії.

12-річна Гітанджалі Рао придумала швидкий і недорогий спосіб визначати наявність свинцю у воді. За це вона здобула звання кращого молодого ученого США в 2017 році.

Робот Jibo, до роботи над яким долучилися розробники зі Львова, увійшов до списку 25 найкращих винаходів 2017 року за версією журналу TIME і потрапив на обкладинку видання.

ДК "Укроборонпром" розробив і готує до випробувань 3D-радар 80К6Т, який може виявляти об’єкти в повітрі на відстані до 500 км. Про це у Twitter повідомив президент Петро Порошенко.

Відповідь на це запитання доводиться шукати на стику природничих і гуманітарних дисциплін — адже людина, залишаючись частиною живої природи, існує також і в окремішній сфері соціальних законів.

Уродженець Маріуполя Максим Гербут створив у США стартап PassivDom, який друкує будинки на 3D-принтері, пише Національний промисловий портал. При цьому будинки практично повністю незалежні від зовнішніх джерел тепла, електроенергії та води.

Михайло Каша (5.12.1920 – 12.06.2013) - засновник і співзасновник сучасної фото фізики і фотохімії, квантової хімії і електронної спектроскопії, чиї роботи стали необхідними для розуміння фундаментальних основ життя.