Робот Jibo, до роботи над яким долучилися розробники зі Львова, увійшов до списку 25 найкращих винаходів 2017 року за версією журналу TIME і потрапив на обкладинку видання.

Jibo – стаціонарний робот для дому, який взаємодіє з людьми. Він може розпізнавати обличчя та голос, запам’ятовувати людські жарти, і таким чином будувати справжні стосунки. Про це розповіли у Львівському ІТ- кластері, який належить компанії Waverley Software, де працювали над проектом.

Робот реагує на довколишнє середовище – рухами та звуками, може фотографувати людей, нагадувати про важливі події чи розповідати про погоду.

ІТ- компанія Waverley Software займається розробкою мобільних аплікацій, дизайном та розробкою cloud-рішень. Офіси компанії розташовані в США, Україні та В’єтнамі. В українському офісі Waverley Software три команди провідних спеціалістів працюють з Jibo. Робот складається з багатьох компонентів, одна з яких – серверна інфраструктура, що забезпечує передачу даних і зберігає особистість робота.

Серед інших винаходів у ТОП-25 від журналу TIME – окуляри eSight3, які допомагають орієнтуватися в просторі людям з порушенням зору; горня для кави чи чаю Ember Mug, яке підтримує ідеальну температуру напою.

Також у Топ-25 потрапили ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках, не лише по вертикалі, а й по горизонталі; смартфон Apple iPhone X; хіджаб для мусульманок, які займаються спортом, Nike Pro Hijab та інші (За матеріалами ЗМІ, 27.11.2017).