Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову «Про утворення державної установи «Фонд енергоефективності» ( №1099 від 20 грудня 2017 року). Надрукована в газеті «Урядовий кур’єр» 1 лютого 2018 року.

Хто з нас не дивився фільми про НЛО? Кожен знавець прибульців погодиться: невіддільним елементом конструкції літаючих тарілок є так званий силовий промінь, яким кораблі втягують людей. Можливо, скоро ми відтворимо цю “інопланетну” технологію.

У дослідженні, що його проводили співробітники Іканської медичної школи, взяли участь дві групи молодих добровлольців. У Нью-Йорку 34 учасники переповідали історії, відповідали на питання і придумували нові розповіді. А в Лос-Анжелесі 59 добровольців просто розповідали історії, в т. ч. про зміни в житті.

Вчені з Ісландії на чолі з Агнаром Хельгасоном «воскресили» ДНК людини, померлої майже 200 років тому, передає Ukr.Media. Наукова робота опублікована на сторінках журналу Nature.

Український стартап Skillroads націлений передовсім на ринок США, де щороку шукають нове місце праці близько 7 млн осіб. Він отримав престижну відзнаку від популярного сайту ProductHunt, створивши сервіс для ефективного пошуку кар’єрних можливостей.

Використовуючи ті ж самі інструменти, що і при клонуванні овечки Доллі, науковці з Китаю клонували макак.

Голі землекопи живуть незвично довго для ссавців свого розміру, майже не відчувають болю, стійкі до раку, а також здатні затримувати дихання на 18 хвилин, тож давно привертають увагу вчених, які працюють над загадкою старіння.