Ухвалений нещодавно Закон України «Про наукову та науково-технічну діяльність» вже на практиці сприяє формуванню системи заходів з ефективного управління та комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності. Закон дозволив університетам організовувати господарські товариства та одержувати прибутки.

Кабінет Міністрів України 24 лютого 2016 року ухвалив Постанову №163 «Про затвердження Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки». Цей документ прийнятий відповідно до статті 5 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», розроблений на основі Директиви 2014/32/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 26 лютого 2014 р. про гармонізацію законодавства держав-членів стосовно надання на ринку вимірювальних приладів.

Співробітники Рочестерського університету приступили до набору добровольців для проведення початкового етапу клінічних досліджень нового препарату.

З космодрому Байконур здійснено запуск ракети "Протон-М", на борту якої розміщений космічний апарат місії ExoMars-2016.

У наш час, коли електроенергія і газ дорожчає, сонячні печі є прекрасною альтернативою електроплитам та газовим плитам. Одним із таких пристроїв є GoSun Sport — сонячна піч, яку можна носити з собою в рюкзаку.

Вчені з Нідердандів у рамках експерименту з вирощування томатів у грунтах, що імітують марсіанський та місячний, змогли одержати перший урожай. Вирощено перші «марсіанські» томати.

Українець Олексій Ткаченко, який вчиться на Тайвані, переміг на Всесвітній олімпіаді з робототехніки, що проходила в Катарі.

19 березня минає сто років з дня народження історика, доктора історичних наук Олени Компан, яка у своїй монографії «Міста України у другій половині ХУ11 ст.» відкрила так званий український ренесанс, що панував на наших землях під впливом західноєвропейської культури і якого не було у Росії. Долучив сусідню країну до Європи тільки Петро 1.