У Переяслав-Хмельницькому районі Київщини запустили найбільшу в Україні сонячну електростанцію, панелі якої розташовані на дахах будинків.

Представники Королівського технологічного інституту у Стокгольмі презентували новий "вид" деревини – він повністю прозорий.

При вивченні світу люди покладаються на зір та відчуття: об’єднуючи їх, вони розуміють, який об’єкт бачать і тримають у руці, - на відміну від роботів, що спеціалізовані на штучному інтелекті.

Марсохід NASA виявив високу кількість метану в повітрі на Марсі — це може свідчити про наявність там життя.

Американські інженери навчили двоногого робота Cassie стабільно їздити на гіророликах, що представляють собою дві окремі платформи, керовані нахилом корпусу, розповідає IEEE Spectrum. Стаття з описом алгоритму та експериментів буде представлена на конференції Humanoids 2019.

В університеті штату Північна Кароліна розробили матеріал, що здатний зупиняти великокаліберні кулі кулеметів і снайперських гвинтівок.

Не можете перестати переїдати? Рішення — у новому браслеті!

Amazon створив просте рішення — браслет Pavlok, який допоможе вам дотримуватися правильного харчування і перестати переїдати. Він також буде корисним при виробленні інших корисних звичок. Він буде бити вас струмом за кожне порушення.

Вчені Лінчепінгського університету Швеції розробили метод, щоб «оживити» штучно створені синтетичні м’язи за допомогою енергії людського тіла. Розробка штучних м’язів – не новий винахід. Але синтетичне м'язове волокно потребує особливого типу живлення.

Вчені припустили, що в замороженому стані гамети можна трансформувати в космосі і запропонували колонізувати Марс за допомогою космічного банку сперми.

Здуття живота – це поширений і неприємний стан. Переїдання або ненавмисне ковтання повітря призводить до надлишку газів у черевній порожнині. Здуття може викликати нудоту, задишку і дискомфорт. Одним із джерел надлишку газу в черевній порожнині є газовані напої. Разом з тим, втамувати спрагу можна і з користю: дієтологи назвали три напої, що усувають здуття живота.

Вчені зібрали докази того, як час народження дитини впливає на її розвиток, а значить і на подальше життя.

На формування плоду в утробі матері впливає безліч факторів, перш за все – харчування матері. Діти, зачаті в періоди голоду, ростуть слабшими, ніж покоління, яке народилося в достатку. Але навіть в розвинених країнах, де їжа багата, недолік білка, вітаміну C і вітаміну D може спричиняти затримку розвитку мозку, проблеми з серцем і кістковою тканиною зародка.

Агенство УНІАН повідомляє, посилаючись на іноземні джерела, що в Ірландії до 2030 року заборонять бензинові та дизельні авто.