Блокування мутованого гена може зупинити утворення амілоїдних бляшок в головному мозку. Таким способом вченим з Університету Вашингтона вдалося усунути симптоми хвороби Альцгеймера у мишей.

На Америку і Європу надії давно немає. Азія міцно захопила лідерство в фінансових інноваціях. Але це не надовго. Наступним джерелом революцій і потрясінь стане Африка. І ось чому?

Уфологи повідомили, що Сонячна система нещодавно увійшла в особливу чорну галактичну зону. Про цю ділянку скупчення в космічному просторі нібито писали представники давніх цивілізацій, називаючи відповідний процес Темним рифтом.

Колись ліси а в південній частині річки Амазонки вважалися безлюдними до появи мореплавців Христофора Колумба. Проте ця думка суперечила ученим, які знайшли докази існування ще однієї давньої цивілізації.

Співробітник Каліфорнійського технологічного інституту Костянтин Батигін опублікував роботу, у якій він доводить, що існування та еволюцію деяких астрономічних об’єктів можна описати за допомогою Рівняння Шредінґера – одного з фундаментальних рівнянь квантової фізики.

Інженери з китайського НДІ ракетних технологій CALT розробляють літальний апарат змінюваної конфігурації, надихнувшись будовою бджіл.

Археологи знайшли докази того, що люди в Центральній Америці тримали тварин у неволі та торгували ними понад 2300 років тому. Це на кілька століть раніше, ніж вважалося.