У майбутньому людство чекає зневоднення – вся вода на Землі википить. Такою інформацією поділилися вчені після проведення ряду досліджень.

Проблема зменшення світових запасів води вже давно хвилює вчених у всьому світі. Вони шукають шляхи її розв’язання, але отримані фахівцями результати невтішні. Вчені впевнені, що в найближчому майбутньому вся вода, яка існує на нашій планеті, википить.

Експерти впевнені, що така ситуація склалася через те, що людство не цінує наявні водні ресурси, хоча і не може існувати без води. Як відомо, найбільше в світі цінується газ, нафта, золото, хоча людство жило без них багато століть.

Вчені повідомили, що бачать два можливих сценарії, за якими може розвиватися людство. За першим - через кілька мільярдів років Сонце перетвориться на червоного гіганта, що призведе до збільшення Землі й різкому підвищенні температури. Згідно з другим сценарієм – відбудеться несподіваний апокаліпсис, якому передуватиме масштабний спалах Сонця і викид плазми. Через 2-3 дні плазма досягне нашої планети і знищить усе живе.

Тепер вчені працюють у напрямку заощадження ресурсів Землі – вони намагаються знайти вихід із ситуації, в якій зможуть представити проекти для втілення людством. Яких зусиль і витрат зажадає зупинка процесу знищення Землі, поки невідомо (Ukr.Media/scince, 6.03.2018).