Українські розробники представили гібрид мотоцикла і гірського велосипеда під назвою Delfast Ebike. Про це на своїй сторінці в Facebook написав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

elvel"Вже незабаром його можна буде побачити на Interbike International Expo у Лас-Вегасі. Унікальним проект робить запас ходу у 380 км, більшим, ніж в електрокарі Tesla", - зазначив прем'єр.

Видання "Новое время" зазначає, що початкова вартість електровелосипеда, дизайн якого можна визначити як гібрид мотоцикла і гірського велосипеда, - від 2989 доларів. Крейсерська швидкість Ebike становить 45 км / год. Максимальна швидкість - 55 км / год.

Виготовлена в США батарея розрахована на три тисячі циклів і підтримує рекуперацію енергії. Від двох USB-виходів електродвигуна можна підзарядити смартфон і планшет.

За безпеку Delfast Ebike відповідатимуть іммобілайзер, GPS-трекер, кнопка старт /стоп, сигналізація, віддалений запуск, а також мобільний додаток.

Гройсман також висловив впевненість, що такий екологічний і потужний транспорт оцінять в усьому світі (Джерело: Економічна правда, 17 вересня 2017).