З 28 по 30 березня у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро "Лівобережна") відбудеться IX Міжнародна спеціалізована виставка "Київськийц технічний ярмарок - 2017»

Вчені відстежили «шлях» людської душі після смерті.

Біологи з Каліфорнійського університету створили методику, що допоможе не просто виявити рак по одній краплині крові, а й укаже місце локалізації пухлини.

Паразити всередині людського організму не таке вже й рідкісне явище в наш час.
З ними необхідно боротися най безжалісним чином. Адже вони отруюють і руйнують наш організм, передає Ukr.Media.

Вчені готуються до грандіозної експедиції, що дозволить вивчити надра Землі.

В 11 секціях наукових відділень «Історія» і «Філософія та суспільствознавство» Харківської малої академії наук розглянуто відповідно 142 ті 126 учнівських робіт.

На базі Боярського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа I ступеня» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Київщини. Це - щорічні інтелектуальні змагання, на яких виявляється інтелектуально та творчо обдарована молодь, залучена до науково-дослідницьких та експериментальних робіт, які допускаються до 111 –го етапу.

Фахівці Гарвард-Смітсонівського центру заявили, що у швидких радіосплесках - інопланетне походження. Про це повідомив портал "gogetnews".

Єршов Анатоль (р.н. 1897), історик, викладач Ніжинського інституту народної освіти, співробітник Харківського інституту історії української культури. Праці з економічної і соціальної історії Лівобережної України 17-18 ст. з джерелознавства та історіографії. У 30-х роках репресований, подальша доля невідома.