Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника бере участь у проекті НАТО «Наука заради миру». У ньому задіяно 5 професорів, 12 доцентів і старших наукових співробітників, 10 аспірантів і 13 студентів. Всі вони проводять дослідження в галузі відновлювальних джерел енергії в межах гранту, що його виграли науковці у 2014 році.

У Чернігівській області в лютому розпочався обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України в 2016-2017 навчальному році.

Останні мамонти загинули тисячі років тому, але через кілька років вони можуть з'явитися знову – американський генетик-біолог з Гарварду Джордж Чорч готується до воскресіння вимерлих велетнів. Він заявив про можливість повернення до життя шерстистих мамонтів. Це може статися уже через два роки.

Американські дослідники з Університету штату Північна Кароліна розробили клітини, здатні цілеспрямовано переміщатися в тканинах мозку і знищувати пухлини, пише журнал Science Translation Medicine.

Опублікована добірка з 10 найзагадковіших знахідок, які вчені не можуть пояснити логічно. Ці знахідки могли б вважатися фальсифікацією, але радіовуглецевий аналіз доводить зворотне. Знімки подаються за don’t panic

Людство залишиться заручником Землі ще як мінімум на 50 років, оскільки інші місця, де могли б жити люди, ще не знайдені, як і спосіб, який би дозволив колонізувати інші планети.

На думку астрофізиків, пройдуть сотні років, перш ніж вчені знайдуть спосіб покинути Землю.

Археологи знайшли в китайському місті Сіань (провінція Шеньсі) залишки крокодилів віком близько трьох тисяч років.

Прокидатись краще від приємного запаху, чим від набридливого дзвінка, чи улюбленої пісні, яка згодом остогидне. Чи не так? Справді, такий ранок був би кращим? Така забаганка стала реальністю.

Дідківський Юхим (р.н.1875), візантолог, палеограф, архівознавець, бібліограф Всенародної бібліотеки України, науковий співробітник ВУАН у 1920-х роках. 1929р заарештований. Подальша доля невідома.