Доктор наук, старший науковий співробітник Інституту молекулярної біології та генетики в Києві Ольга Броварець стала наймолодшим доктором наук в Україні.

Житель м. Прилук Юрій Бойко "схрестив" автомобіль "Волга" 1982 року випуску з 20-річним BMW 5-ї серії, доклавши чимало зусиль, часу та майстерності. На виході він отримав машину, що поєднує в собі радянську класику з німецькою якістю.

Незвичайні сигнали радіоспалахів у зузір’ї Візничого, що їх деякі вчені вважають сигналами інопланетного походження, виникають не в Молочному Шляху, а в галактиці у декількох сотнях мільйонів світових років від Землі, йдеться в статті, опублікоованій у журналі Nature.

Більше 50% людей "пам'ятають" події, яких ніколи не було, з'ясували вчені з Уорікського університету у Великобританії. У дослідженні, проведеному доктором Кімберлі Уейд, взяли участь понад 400 осіб. Їм розповідали вигадані історії нібито з їхнього життя.

Дослідники в різних місцях світу намагаються експериментувати з тканинами нирок, печінки, шкіри, кісток і хрящів, а також з клітинами крові.

Перший білоруський електромобіль вийде до літа поточного року.

Бузук Петро (р.н. 1891), визначний український лінгвіст, професор Одеського університету, пізніше директор Інституту мовознавства Білоруської академіїт наук. Після перших праць із загального мовознавства, що мав компілятивний характер і психологічну настанову, перейшов до дослідів українсько-слов’янської мови (маріїнське євангеліє), праць із слов’янської порівняльної граматики. Досліджував староукраїнські пам’ятки, білоруські і українські говірки, дав нарис українсько-білоруськоих і українсько-молдавських мовних взаємин. Виступав також як білоруський критик і письменник (псевдонім Росіч), зокрема популяризував у Білорусії українську літературу. Після арешту в 30-их роках даних немає.