У Зоряній залі планетарію ВГО «Товариство «Знання» України» відбувся творчий літературно-мистецький вечір професора, заслуженого діяча культури і мистецтв України, голови Київської міської організації товариства з нагоди його 70-річчя.

Ювіляра вітали мистецькі колективи міста та з регіонів, прийшли з квітами і подарунками багато працівників культури різних її сфер – композитори, актори, драматурги, сценаристи. Привітання ювіляру передав перший президент України від Фонду Миру Леонід Кравчук.

Йому співав пісень хор «Дарничанка» . піснями вітали народні і заслужені артисти, вітання висловили представники Вінницького та інших обласних театрів., Ювіляру вручено цілу низку грамот і подарунків.

Василь Неволов презентував свою нову книгу, що вийшла нещодавно у видавництві «Знання України» «Творчі мандри. Перезавантаження».

Від «Знання» ювіляра вітали заступник голови правління Валентин Глушко, учений секретар Василь Василашко, директор Київськогог коледжу УСЗ Тетяна Петровська. Голова правління Василь Кушерець висловив своє поздоровлення з відрядження через відеозапис.

Вечір тривав довго. Всі виступи закінчувалися бурхливими аплодисментами. Сам ювіляр багато жартував по ходу вечора.

У відеозапису ювіляра вітали рідні, друзі, які не могли прибути до Києва.

Прес-служба ВГО «Товариство «Знання» України»

14.09.2018 р.