29 грудня НСПУ у благодійному заході, який проводив поет Ігор Січовик з родинами воїнів АТО, які загинули в боях під Маріуполем, в Донецькому аеропорту та інших гарячих точках, узяв участь і поет, учений секретар правління Товариства «Знання» України Василь Василашко.

У своєму виступі В. Василашко привітав учасників зустрічі з Новим роком і Різдвом Христовим від Товариства, розповів про відвідання разом з головою правління Товариства, доктором філософських наук, професором Василем Кушерцем, народним артистом Фемій Мустафаєвим і акторською групою зони АТО в Слов’янську, де вони, учасники поїздки, дарували викладачам і студентам Донбаського державного педагогічного університету, воїнам АТО українські книги і пісні.

В. Василашко прочитав родинам і дітям загиблих героїв вірш «Озер цілющих спомини солоні», написаний у зоні АТО, вручив їм кілька настінних календарів Товариства на 2016 рік, а також такі книги від «Просвіти», як Д. Донцова «Росія чи Європа?», Є. Маланюка "Крути: народини нового українця", І.Багряного "Чому я не хочу повертатися в СРСР?", Б. Грінченка "Воля живе боротьбою", Ю. Липи "Суворість", А. Малишка "Україно моя", А. Погрібного "Поясніть ще раз, хто є націоналіст".

На зустрічі з родинами загиблих виступив також відповідальний секретар НСПУ Олександр Бакуменко, читала вірші поетеса Валентина Козак.

Слава героям АТО! Слава Україні!

Прес-служба правління Товариства «Знання» України