ПЛАН організаційних, культурно-просвітницьких і культурно-освітніх заходів на перше півріччя 2022 р.

Найсвіжіші новини:

Щойно ми відвідали "новонародженого" Тараса Шевченка, символа української державності, української нації, національної єдності і спротиву загарбникам, символа поступу до внутрішньої свободи, чесності, правди, самовираження, символа, що надихає жити, боротися, кохати, Генія, як вічну святиню, як уособлення найвищого розуму та непізнаного духу, як невмирущу душу і пам'ять української нації! Вклонились Пророку Президент НАПН України, академік НАНУ, президент Товариства "Знання України" Василь Кремінь, голова правління Товариства, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор Василь Кушерець і я, як очільник столичної організації Товариства. Збереглось дивовижне відчуття святості і святковості, попри лютування ворога і тривожність! Слава Україні, у якої є нескорений Тарас Шевченко...

22 березня весь християнський світ відзначає День 40 Святих.
Сенс цього свята вписується в нинішню нашу реальність. Йдеться про хоробрих і святих українських воїнів, які стійко протистоять сатаністській російської орді. Вони проявляють таку ж воїнську та громадянську мужність відважних витязів, як і воїни із міста Севастії,, не зрадивши ні своєму народові, ні своїй вірі!

Святими, відповідно до визначення нашого філософа Григорія Сковороди, називають тих, хто самовіддано служить людству, своєму народу та вірі і проявляють впевненість у своїй правоті й перемозі! Віра для них - це здійснення власного очікування і переконання у її втіленні! " По вірі Вашій нехай буде Вам!" - говориться у Біблії.

 

Наші бійці впевнено перетворюють віру в реальність!

Мотивує їх могутня надія (НА - ДІЯ) - віра направлена на дію!

Український дух - незламний!

СЛАВА УКРАЇНІ!
СЛАВА НАШИМ ВОЇНАМ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

Голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань,

член-кореспондент НАПН України,доктор філософських наук, професор В.І. Кушерець