Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багато річну сумлінну працю та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня КРЕМЕНЯ Василя Григоровича — президента Національної академії педагогічних наук України, академіка Національної академії наук України

ЗАВАНТАЖИТИ

 

— Івана Миколайовича Рішняка я щиро шаную й поважаю. По-перше, він — мій земляк, родом з Роменщини. Думаю, що наші чудові краї вплинули на формування його світогляду, на формування його як особистості, починаючи від природи, включно з історичним минулим, як Петро Калнишевський, як інші герої, події, які відбувалися в наших краях, зокрема Конотопська битва, неподалік міста Глухів, гетьманська столиця України, і село Козаче, в якому відбувалися вибори одного із гетьманів.

15 вересня у Президії НАПН України відбулася лекція Президента НАПН України Василя Кременя для слухачів Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти УМО НАПН України.