ПЛАН організаційних, культурно-просвітницьких і культурно-освітніх заходів на перше півріччя 2022 р.

Найсвіжіші новини:

30 вересня, у середу, о 15 годині в конференц-зал Товариства "Знання" України відбудеться творча зустріч студентів УСЗ з молодими київськими художниками і бесіда мистецтвознавця та журналіста Людмили Дмитрівни Черватюк про захист культурної спадщини столиці України.

141492109 1605970889595562 2425834531515102738 nШановні наші просвітники, науковці, освітяни, діячі культури, усі громадяни! Прийміть найщиріші вітання від президії Товариства «Знання» України, Університету сучасних знань з нагоди знаменного свята – Дня Соборності України!

Саме 22 січня 1919 року - День ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки – став повноправною підставою для проголошення у ХХ столітті єдиної незалежної соборної держави – нашої України.

Це свято особливе для нас ще й тому, що ми бережемо пам’ятні нам ідеали Соборності, національної гідності, усвідомлюємо себе частиною Європейської спільноти, мужньо боронимо українську землю від агресорів, боремося з пандемією, підтримуємо вдосконалення державних програм суспільного розвитку у загальнонаціональних інтересах!

Від душі зичимо вам, співвітчизники, міцного здоров’я, снаги, наснаги й оптимізму, родинного затишку, мирного неба, омріяного щастя, впевненості в завтрашньому дні! Нових досягнень усім нам у сфері наукового просвітництва, зміцненні безпеки і забезпечення успішного розвитку України!

З повагою –

Президент Товариства «Знання» України,

президент НАПН України, академік НАН України В.Г.Кремень

Голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань,

член-кореспондент НАПН України В.І.Кушерець

Учений секретар Товариства «Знання» України, письменник,

заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

22 січня 2021 року