Напередодні пасхальних днів у Товаристві «Знання» України відбулися цікаві зустрічі: з колишнім технічним директором компанії «Моторола» Керол Бейлі і директором Інституту штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України та НАН України, член-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України, доктором технічних наук, професором, доктором богослов’я Анатолієм Івановичем Шевченком, поетесою Симошенко Світланою Анатоліївною.

Вів захід голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України Василь Іванович Кушерець.

Керол Бейлі виступив з лекцією «Як бути успішним», з якою побував у багатьох країнах світу і дуже і радий, що трапилася така нагода і в Україні, саме у товаристві «Знання». Він виступав на великих стадіонах, що вміщують 50 тисяч осіб. Секрет його успіху в тому, що сталося неможливе: він потрапив на роботу в компанію «Моторола», не маючи диплома, склавши тільки тест з таким результатом, що сам президент компанії запросив його на роботу. Секрет ще й у тому, що він любить людей, його тезою було робити завжди щось добре для них, навіть якщо ви на цьому не заробляєте, любити Бога, бо він управляє всіма вашими справами.

Анатолій Іванович Шевченко виступив з лекцією на тему «Пасха старого заповіту і нового заповіту».

Він детально розповів про історію виникнення великодніх свят, про давні традиції українців відзначати Великдень усією сім’єю, зустрічатися з родичами, христосуватися.

Поетеса Світлана Анатоліївна Симошенко, яка родом із Донецька, під музичний акомпанемент виконала в силі співаної поезії. низку пісень про весну, любов, природу.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

13.04.2017 р.