Розгорнуте інтерв’ю під назвою «Клим Чурюмов. Українець, який осідлав комету» з членом президії Товариства «Знання»України, вченим, директором Київського планетарію Климом Чурюмовим опубліковане 15 вересня 2016 року на сайті «Українська правда. Життя».

Читайте повний виклад інтерв’ю: https://life.pravda.com.ua/person/2016/09/15/217995/

Нещодавно побачила світ книга, написана відомим ученим, державним і громадським діячем Василем Кременем. Тут він виступає в абсолютно новій і незвичній іпостасі – автора мемуарної прози і автобіографічного роману водночас. Але не автор, Василь Кремень, є головним героєм книги.

Товариство «Знання» — наймасовіша громадська науково-просвітницька організація нашої країни, заснована далекого 1948 року. Товариство об’єднує десятки тисяч науковців, діячів культури, працівників освіти, охорони здоров’я, сфери виробництва.

Київська міська рада затвердила «Концепцію розвитку української мови, культури виховання історичної пам'яті у киян на 2015 - 2020 роки». Ця тема стала інформаційною підставою для розмови з письменником, ученим секретарем Товариства «Знання» Василем Василашком.

ЗАВАНТАЖИТИ

На сторінках газети «ДЕНЬ» (№125-126 за 17-18 липня 2015 р.) була опублікована стаття Василя Кушерця «Сміливий погляд на наші корені». Для читачів нашого сайту розміщуємо текст статті повністю. З оригіналом статті можна ознайомитися тут: http://www.day.kiev.ua/uk/article/poshta-dnya/smilyvyy-poglyad-na-nashi-koreni.

У Росії «імперці» на кшталт публіциста Олександра Проханова всупереч волі таких росіян, як протоієрей Правдолюбов, силкуються канонізувати Йосипа Сталіна.

7135d2d544dfa951

На сторінках газети «УКРАЇНА МОЛОДА» (28 травня 2015 року) був опублікований вірш Василя ВАСИЛАШКА «До глибини кишені». Для читачів нашого сайту розміщуємо текст вірша повністю.

Понад 200 років минуло від народження Кобзаря, а актуальність його думок і помислів не втрачені ні в просторі, ні в часі. Разом з українцями шанують Шевченка і в світі — нинішній рік за рішенням ЮНЕСКО, як і минулий, означений як Шевченківський.

Немало робить в наближенні до кожного свідомого громадянина Шевченкового слова й потужна просвітницька організація — Товариство «Знання» України. Про це ми говоримо з його з головою професором Василем КУШЕРЦЕМ.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ

На осторінках газети УКРАЇНА МОЛОДА (за 2 квітня 2015 р.) був опублікований відкритий лист від доктора медичних наук, літератора Анатолія Іщука президенту Росії Володимиру Путіну «...Бо з ганьбою завершите життя!». Для читачів нашого сайту розміщуємо текст листа повністю.