Лекцію на тему «Взаємозв’язок науки і техніки на сучасному етапі» прочитав у лекторії Товариства «Знання» України «Трибуна вченого» заступник директора Інституту досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України», доктор економічних наук, професор В’ячеслав Соловйов.

У конференц-залі Товариства «Знання» України 10 жовтня відбувся, як на мою думку, досить цікавий семінар, в якому взяли участь студенти коледжу та Університету сучасних знань. На ньому йшлося про воду як найнеобхіднішу складову життя.

З лекцією на тему «Методи лікування хребта, суглобів та всього організму» прочитав у лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України лікар-натуропат, автор низки науково-популярниг книг Олексій Доля. У своєму виступі він говорив, передусім , про те, як навчитися самому себе лікувати аби бути здоровим.

Чергову лекцію член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії імені Івана Франка, лектор Товариства «Знання» України Володимир Білінський 27 вересня присвятив питанню нагальної необхідності переосмислення української історії.

Він зазначив, що «історія України століттями фальсифікувалася. Настав час критично переосмислити і відкинути промосковські імперські й радянські фальшивки, усвідомити всім, від сільського школяра до столичного академіка, що з історичнною неправдою правді не по дорозі.

Директор Інституту проблем штучного інтелекту МОН України та НАН України. член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки, доктор технічних наук, професор, доктор богослов’я, лектор Товариства «Знання» Українеи Анатолій Іванович Шевченко 20 вересня прочитав в лекторії «Трибуна вченого» лекцію на тему «ДУХОВНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ».

19 вересня 2017 року у коференц-залі Товариства «Знання» України відбулася презентація четвертої книги доктора фізико-математичних наук, професора, активіста Товариства «Знання» України, невтомного відкривача забутих імен діячів науки Василя Андрійовича Шендеровського «Нехай не гасне світ науки».

У липні цього року підписана до друку і вже вийшла четверта книга серії «Нехай не гасне світ науки». Її автор прекрасний учений, доктор фізико-математичних наук, невтомний дослідник імен забутих учених різних наукових сфер – українців, які прославили і українську і світову науку, член Наукового товариства Тараса Шевченка, лектор і активіст-просвітник Товариства «Знання» України, Василь Андрійович Шендеровський.

У столиці України, на Львівській площі 21 вересня відбулося Свято українського словника, організаторами якого виступили Український мовно-інформаційний фонд Національної академії наук України, Товариство «Знання» України, Мала академія наук України, Інститут обдарованої дитини, Науково-навчальний центр «Знаємо».

Заходи, присвячені українським словникам, відбулися також у Львові, Херсоні, Вінниці, Умані та інших містах.

Роль і значення словників в українському суспільстві високо оцінила Верховна Рада України у привітанні, оприлюдненому на святі.

З історії,яку вивчало не одне покоління радянських людей. здавалося, що татаро-монгольська чи монголо-татарська навала проникла на всю територію Європи і завоювала її. Це твердження спростовує лектор Товариства «Знання» України, лауреат літературної премії імені Івана Франка, який нещодавно прочитав декцію на тему «Взаємовідносини Русі та Золотої Орди (Х111-ХУ1 ст.)» в лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України Володимир Білінський.

Лекцію на таку тему 26 червня 2017 року прочитав у лекторії Товариства «Знання» України «Трибуна вченого» директор Інституту проблем штучного інтелекту МОН України та НАН України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, доктор богослов’я Анатолій Іванович Шевченко.

Цій важливій темі присвятив лекцію в лекторії Товариства «Знання» України «Трибуна вченого» доктор медичних наук, доктор філософії, невролог, винахідник, поет, член правління Київської міської організації Товариства «Знання» України, член хору «Чумаки» Анатолій Іванович Іщук. На його лекцію «Як прожити здоровим, працездатним та фізіологічно повноцінним до 90 років і більше» зібралося немало активістів Товіариства.

Супроводжував лекцію учений секретар правління Товариства «Знання» України, заслужений журналіст України, член Національної спілки письменників України Василь Василашко.

Про те, що заважає Україні бути фінансово безпечною країною розповів на лекції в лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Захарій Варналій. Тема його виступу «Інституційні загрози фінансовій безпеці України».

Ведучий – голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки Василь Кушерець.