Що потрібно робити аби Україна стала суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою? Якою має бути економічна модель України?

Відповіді на ці запитання нині шукають учені, уряд, громадські організації. Адже прикрим є той факт, що за 25 років незалежності країна, яка, за оцінками, мала серед інших республік колишнього союзу найкращі умови для розвитку, природні багатства, кадри, освіту тощо, не змогла досі досягти рівня розвитку 1995 року.

14 грудня 2016 року на базі ТОВ «Знання» України відділом інформатики Українського мовно-інформаційного фонду НАН України (УМІФ НАНУ) спільно з партнерами – Київським інститутом бізнесу та технологій, Грузино-українською вищою школою бізнесу, Освітньою агенцією «SmartCatEducation» – було організовано та проведено Міжнародну наукову конференцію «Видавнича справа та журналістика в цифрову епоху».

У Товаристві «Знання» України 15 грудня 2016 року відбувся вечір, присвячений засновнику Української гельсінської групи Миколі Руденку, сторіччя від дня народження якого відзначатиметься незабаром.

Микола Руденко - мислитель, письменник, правозахисник, гнаний за радянських часів за свої прогресивні погляди, за боротьбу з владою.

Лекцію на таку тему в лекторії Товариства «Знання» України «Трибуна українознавця» прочитав медіа-редактор, блогер-експерт Леонід Грушевий. Під час розмови лектор детально охарактеризував усі соціальні мережі, що доступні українським користувачам, особливості кожного виду.

У Київському планетарії Товариства «Знання» України 3 і 4 грудня 2016 року відбувся черговий Аерокосмічний форум, присвячений 25-річчю Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання “Сузір’я”.

На захід прибули представники делегацій з Києва, Київської, Запорізької, Вінницької, Чернівецької і Херсонської областей.

Прес-конференція в Укрінформі, що відбулася 30 листопада 2016 року, яку організувало Товариство «Знання» України на тему «Звернення до Президента України про формування державної програми залучення інвестицій в екологічну, гірничодобувну та гірничо-переробну галузі», на думку учасників розмови, може стати імпульсом економічного зростання України.

З лекцією в лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України на тему «З історії богословської думки в Україні. Пилип Морачевський як перекладач українською мовою Євангелія» виступив 25 листопада 2016 року доктор богослов’я, професор Віктор Веряскін.

Наприкінці минулого тижня в лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України з лекцією «Що таке «суміжна» вода та її медичні аспекти» виступив Борис Вихованець. Ведучим-консультантом був професор, завідувач кафедри екології Університету сучасних знань Олег Вдовенко.

Чергову лекцію в серії «Богослов’я» на тему «Теологія як наука і проблеми її інституалізації» прочитав доктор богослов’я, професор Віктор Веряскін.