Під такою назвою нещодавно у видавництві «Знання України» вийшла нова книга відомого історіографа, політолога, публіциста, доктора історичних наук, професора, академіка Академії політичних наук України, член-кореспондента Академії педагогічних наук України, лауреата кількох літературних премій Василя Ткаченка.

У Києві 15 листопада 2018р. відбувся перший методологічний семінар на тему «Концептуальні засади розвитку освіти дорослих: світовий досвід, українські реалії і перспективи». Цей захід організували Національна академія педагогічних наук України, зокрема її Відділення професійної освіти і освіти дорослих, Інститут педагогіки освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна, Інститут професійно-технічної освіти, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» і Товариство «Знання» України.

На організованій Товариством «Знання» України, Університетом сучасних знань, Інститутом педагогічної науки НАПН України, Департаментом освіти і науки Київської обласної держаної адміністрації, київськими обласною та міською малими академіями наук учнівської молоді, Київським коледжем Університету сучасних знань Всеукраїнській науково-практичній учнівсько-студентській конференції відбулося обговорення досить актуального питання «Розвиток творчої особистості в сучасних умовах». Модератор заходу - директор Київського коледжу Університету сучасних знань Тетяна Петровська, кандидат педагогічних наук, поетеса.

У Всеукраїнському громадському об єднанні Товариство «Знання» України виступив професор Юрій Йосипович Пероганич з лекцією на тему: "Вікіпедія – поле інформаційної війни».

Ведучий заходу учений секретар Товариства Василь Василашко.

Чергову лекцію в лекторії «Думка вченого» у Товаристві «Знання» України про апостола Варнаву прочитав доктор богослов'я, лектор Товариства Віктор Веряскін.

З лекцією на тему «Скіфский золотий лист Олександра Македонського» виступив перед студентами Київського коледжу Університету учасних знань автор серії книг на цю тему, голова правління громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, доктор геолого-миінералогічних наук, почесний розвідник надр Володимир Пунько.

У Товаристві «Знання» України в лекторії «Трибуна вченого» відбулася творча зустріч з ученим, доктором географічних наук, професором, письменником Володимиром Пащенком.

Чергову лекцію на тему «Російська фальсифікація історії України» прочитав член Національної спілки письменників України, лауреат премії імені Івана Франка, невтомний дослідник історії України, досвідчений лектор Володимир Білінський в лекторії Товариства «Знання» України «Трибуна українознавця».

Відзначення Днів науки у Товаристві «Знання» України розпочалося з лекції «Внесок українських учених у світову науку», яку прочитав лектор, професор, доктор фізико-математичних наук Василь Шендеровський. Цей захід присвячений також 100-літтю заснування Національної академії наук України.

Лекцію на тему «Змієві вали, інші грандіозні оборонні споруди (білі плями Великого Трипілля) прочитав у лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України 27 квітня 2018 року доктор філософських наук, професор, письменник Костянтин Корсак.

У лекції «Сучасне наукове трактування націоналізму ученими і політиками», яку прочитав у лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, заступник директора Інституту політичних і етнографічних досліджень імені І. Ф. Кураса Олександр Майборода, йшлося про різні тлумачення терміну «націоналізм», про історичне коріння цього слова.

Лекцію на тему «Нове просвітництво: сучасні виклики» прочитала в лекторії «Трибуна вченого», Товариства «Знання» України доктор філософських наук , професор, старший науковий співробітник Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди Національної академії наук України Ольга Гомілко.

Про це йшлося на лекції у Товаристві «Знання» України на тему «Управління змінами у власному житті», яку прочитала 15 січня 2018 року доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту КНУТД Алла Касич.

У дохристиянських звичаях Стрітення (Стрічення) здавна сприймається як зустріч зими з весною. Казали, що «в цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче, та сама лиходійка від свого хотіння тільки потіє». У церквах цього дня святять воду і свічки. Коли люди приходили з церкви в день Стрітення, то запалювали свічку, «щоб весняна повінь не пошкодила посіви і щоб мороз дерева не побив». Освячену цього дня у церкві воду використовували проти «пристріту». Нею кропили тварин і людей у найвідповідальніші моменти життя.

«Вікіпедія -: вільна енциклопедія, яку може редагувати кожен, - один з найбільших проектів в історії, що твориться спільними зусиллями. У Вікіпедії мільйони статей сотнями мов, її постійно читають сотні мільйонів людей» - так написано в Посібнику «Редагуємо енцилопедію».

На таку тему лекцію в лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України прочитав 26 січня професор, доктор богослов’я Віктор Веряскін.

У день християнського свята 19 січня 2018 року лецію на тему «Хрещення господнє як просвітництво» в лекторії «Трибуна вченого» прочитав професор, доктор богослов’я, лектор Товариства «Знання» України Віктор Веряскін.