Нинішній рік оголошений Президентом України Роком Реформації.

У Товаристві «Знання» України на цю тему, подію, якій виповнюється 500 років, вже відбулося декілька лекцій, але інтерес до неї не зникає.

ІІІ Профорієнтаційний форум "Профорієнтація - Освіта - Майбутнє" відбувся 21 квітня в Київському планетарії. Про світ професій, про те, як знайти себе в житті та побудувати кар'єру від експертів своєї справи довідалися учасники форуму, серед яких - старшокласники, студенти, психологи, вчителі.

В лекторії Товариства «Знання» України «Трибуна вченого» відбулася лекція на тему «Останні розробки в науці щодо біоінформаційних властивостей води», яку прочитали науковий керівник дослідного центру «Аква БРК» Борис Олександрович Вихованець і кандидат хімічних наук, професор Університету сучасних знань Олег Павлович Вдовенко.

В наш час хвороби хребта та суглобів турбують багатьох людей. Ефективних ліків, які б повністю позбавляли від них ще немає. Пошуки тривають і пропозицій багато. Про одну з таких розповів у лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України лікар-натуропат, автор книг «Метод лечения позвоночника, суставов и всего организма, Помоги себе сам» и «Как жить, чтобы не болеть и дожить до 100лет» Олексій Іванович Доля. Його книги видані в Сумах у 2013 і 2016 роках.

Лекцію на тему «Внесок Григорія Палами в розвиток філософської та релігійної думки в Україні» прочитав нещодавно в лекторії Товариства «Знання» України професор, доктор богослов’я Віктор Олексійович Веряскін.

У лекторії Товариства «Знання» України «Трибуна українознавця» прочитав лекцію на тему «Знайдено сенс життя людини» директор Інституту проблем штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України і Національної академії наук України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор богослов’я Анатолій Іванович Шевченко.

Що потрібно робити аби Україна стала суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою? Якою має бути економічна модель України?

Відповіді на ці запитання нині шукають учені, уряд, громадські організації. Адже прикрим є той факт, що за 25 років незалежності країна, яка, за оцінками, мала серед інших республік колишнього союзу найкращі умови для розвитку, природні багатства, кадри, освіту тощо, не змогла досі досягти рівня розвитку 1995 року.

14 грудня 2016 року на базі ТОВ «Знання» України відділом інформатики Українського мовно-інформаційного фонду НАН України (УМІФ НАНУ) спільно з партнерами – Київським інститутом бізнесу та технологій, Грузино-українською вищою школою бізнесу, Освітньою агенцією «SmartCatEducation» – було організовано та проведено Міжнародну наукову конференцію «Видавнича справа та журналістика в цифрову епоху».

У Товаристві «Знання» України 15 грудня 2016 року відбувся вечір, присвячений засновнику Української гельсінської групи Миколі Руденку, сторіччя від дня народження якого відзначатиметься незабаром.

Микола Руденко - мислитель, письменник, правозахисник, гнаний за радянських часів за свої прогресивні погляди, за боротьбу з владою.