Лекцію на тему «Секрети лімфатичної системи та її очищення» прочитала лікар Ніна Смирнова.

Лімфатична система досить розгалужена в організмі людини. Її вага сягає 5 кг. Система капілярів, потовщень відповідає за насичення всіх органів організму необхідними мікроелементами, солями та видалення небажаних.

Нині 26.04.19 лекцію на таку тему прочитав у ВГО Товариство "Знання" України доктор богослов'я, провідний лектор Товариства Віктор ВЕРЯСКІН.

У Товаристві «Знання» України відкрився новий лекторій: «Легендарні світочі української науки». Вестиме його Василь Шендеровський, доктор фізико-математичних наук, директор науково-просвітницького центру Товариства «Знання» України. Він відкрив сотні імен незаслужено забутих учених України.

На черговій лекції лікаря Ніни Смирнової у ВГО Товариство «Знання» України йшлося про захворювання підшлункової залози, яке за медичною термінологією називається панкреатитом.

12-13 квітня 2019 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" працювала найбільша в Україні міжнародна виставка "Освіта та кар'єра" і "Освіта за кордоном".

У ВГО Товариство «Знання» України 10 квітня 2019 року відбулося засідання нещодавно створеного клубу правників, на якому обговорювалася тема «Корупція і хабарництво» за участю студентів і викладачів юридичних дисциплін Університету сучасних знань та Київського коледжу УСЗ.

В лекторії «Здоров’я» ВГО Товариство «Знання» України прочитала цікаву чергову лекцію лікар Ніна Смирнова.

Йшлося про вуглеводи, клітковину та жири.

У Товаристві «Знання» України в лекторії «Трибуна вченого» кияни й гості столиці мали можливість послухати цікаву й корисну лекцію «Вернадський: теорія ноосфери і сьогодення», яку провів професор, доктор богослов’я Віктор Веряскін.

У будь-який період життя може виникнути ситуація, яку називають стресовою. Причини найрізноманітніші.

Реакція у кожного своя. Одні люди сприймають стрес і уміють його переживати. Інші впадають у паніку, чим ще більше поглиблюють ситуацію.

Лекцію на тему «Профілактика інсульту та інфаркту» в лекторії «Здоров’я» ВГО Товариство «Знання» України прочитала лікар медичного центру Ірина Смирнова.

Лектор ВГО Товариство «Знання» України, доктор богослов я Віктор Веряскін у своїй черговій лекції говорив, що Різдво та інші пов язані з ним свята здавна вважається значущим, шанованим і улюбленим релігійним святом для жителів багатьох країн. В цей час християни радіють з того, що на світ з’явився Ісус, відзначають черговий цикл в календарі, вітають все те, що оживає на Землі.

У ВГО Товариство «Знання» України 20 грудня 2018 року відбулися чергові Руденківські читання, присвячені дню народження видатного українця, Героя України Миколи Даниловича Руденка, громадського діяча, письменника, правозахисника, який за критику сталінського режиму, поему «Хрест» та інші твори, в якій розкрив страхіття Голодомору в Україні та сталінський режим, був засуджений.

У ВГО Товариство «Знання» України 14 грудня 2018 року відбулася зустріч-круглий стіл, присвячена пам’яті Олеся Бердника, відомого українського письменника-фантаста, художника, якому довелося за свої твори пізнати знущання тоталітарної радянської системи. Роман-феєрія «Корсар» та інші твори в радянські часи вилучалися з бібліотек та книгарень, бо в них проглядалася критика існуючого ладу.

Згідно з Євангеліями та апокрифами, Андрій, один з дванадцяти апостолів, брат Петра. Його першим покликав Ісус Христос до числа апостолів, і тому він був іменований Первозванним. Він за жеребом проповідував слово боже у східних країнах.

Такий висновок зробили слухачі лек ції в Товаристві «Знання» України, яку прочитала член Благодійного фонду «Здоров’я», фізіолог, автор серії брошур та тему харчування та питного режиму людини, автор науково-популярних лекцій Ніна Смирнова. В арсеналі її виступів більше двох десятків тем з різноманітних проблем життя людини.

Під такою назвою нещодавно у видавництві «Знання України» вийшла нова книга відомого історіографа, політолога, публіциста, доктора історичних наук, професора, академіка Академії політичних наук України, член-кореспондента Академії педагогічних наук України, лауреата кількох літературних премій Василя Ткаченка.