24-30 березня у м Торунь (Польща) відбувся Чемпіонат світу з легкої атлетики.Три представники з України завоювали бронзові медалі. У напівмарафоні. Це спортсмени у поважному віці - 75-79 років.Ось ця славна трійка - Дмитро Лебедєв, Василь Крупський і Олександр Ніщук.

У ВГО Товариство «Знання» України відзначено столітній ювілей відновлення незалежності держави Литва.

Святковий концерт під назвою « В ім’я Литви» організували клуб «Співоча родина» і Київське товариство литовської культури імені Майроніса.

Про сирійські проблеми говорив на зустрічі в Товаристві «Знання» України заступник голови Курдської громади в Україні, кандидата юридичних наук Рустам Алоян.

«Нас делают соучастниками преступного убийства многих тысяч людей. Каинову печать хотят поставить на целом народе. На ста сорока миллионах граждан»

«Мы, украинцы, инши, – как-то сказал мне украинский друг. – Неужели не видишь?».

Об'єднана опозиція на чолі з Навальним — проект мародерський.

До відмінностей, що існують між Україною і Росією й збільшуються з кожним днем, звикли не всі. Обговорював з одним френдом ситуацію в російській журналістиці. Він посилався на свій досвід. Довелося сказати, що він подібний до співробітника паризької газети середини тридцятих років, який судить про звичаї преси третього рейху, вважаючи, що вони такі ж, як у Франції.