Про це йшлося на лекції «Гібридна війна – традиційна й органічна для Росії форма воєнного конфлікту», яку прочитав у лекторії «Трибуна українознавця» голова правління всеукраїнського громадського об’єднання «Центр стратегічних досліджень», співкоординатор Коаліції патріотичних сил Донбасу, кандидат технічних наук Павло Григорович Жовніренко.

У Товаристві «Знання» України відбулася цікава і змістовна зустріч із поетесою, громадською діячкою, лауреатом семи літературних премій, орденоносцем, членом Спілки письменників України Ніною Юхимівною Гнатюк.

Відкрив зустріч учений секретар Товариства заслужений журналіст України, поет Василь Василашко.

Слово про поетесу виголосив письменник Петро Перебийніс.

Перед лекцією члена Національної спілки письменників України, лауреата літературної премії імені Івана Франка Володимира Белінського в лекторії «Трибуна українознавця» на тему «Київська держава(1Х-Х11 століття)» в конференц-залі Товариства «Знання» України звучали пісні народного гурту «Жайворонок» на слова поета Василя Василашка, музику до яких написала Валентина Ломанчук, яка разом з іншими самодіяльними артистами їх і виконувала. Це були пісні про калину, садок вишневий, рідну мову.

В лекторії Товариства «Знання» України «Трибуна українознавця» лекцію на тему « Українська Народна Республіка – сторіччя відродження української державності» прочитав лектор, політик, письменник, доктор історичних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України Володимир Іванович Сергійчук.

На таку тему лекцію в лекторії «Трибуна українознавця» Товариства «Знання» України прочитав кандидат технічних наук, президент Міжнародної міжконфесійної академії, доктор науково-дослідного інституту «Генеза життя та всесвіту», доктор богослов’я Валерій Миколайович Решетинський.

Ведучий - голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент АПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Василь Іванович Кушерець сказав, що це не перша, присвячена темі Реформації, лекція.

У лекторії «Трибуна українознавця» член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії імені Івана Франка Володимир Білінський прочитав чергову лекцію на історичну тему, присвячену Київській державі IХ-ХII століть.

В Міжнародний день рідної мови 21 лютого у Товаристві «Знання» України відбувся захід за участю голови правління Всеукраїнського товариства «Просвіта», відомого громадського діяча, заслуженого діяча мистецтв,письменника, лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка, народного депутата Верховної Ради кількох скликань, одного із засновників Народного Руху України Павла Михайловича Мовчана.

Вкрадена сусідньою державою історія України все більше відкривається українцям, як фахівцям, так і тим, хто хоче знати правду про те, хто є українці, звідки вони пішли і якого роду-племені.

Кандидат технічних наук, письменник Олексій Сергійович Шпоть не вперше виступає з лекціями в Товаристві «Знання» України.

Народний художник України, член Національної спілки художників України Микола Мудрий надіслав матеріал під назвою «Чого і хто це все робив?» . Йдеться про Голодомор 1933 року. Текстовий матеріал надрукований в 4 (900) номері газети «Слово Просвіти» за 2017 рік (стор.13).

Текст спогадів з ілюстраціями картин М. Мудрого «Голодомор 1933 року» дивіться і читайте в підрубриці «Миті історії. Цікаві події» рубрики «Новини» (докладніше тут).

Про це детально йшлося у лекції професора, доктора богослов’я Віктора Веряскіна, яку він прочитав у лекторії Товариства «Знання» України «Трибуна українознавця» 27 січня 2017 року.

Ведучий заходу, голова правління Товариства, президент Унівверситету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і технівки України Василь Кушерець повідомив, що лекція на тему «Реформація в теологічних пошуках українських учених» є продовженням розпочатих заходів у Товаристві, присвячених вивченню та аналізу змін, що розпочалися 500 років тому в релігійому світі, та їх значенню у сучасну пору.

Олег Гринів,

професор,

лауреат Літературної премії

імені В’ячеслава Чорновола,

м. Львів

Донбас як глибинний дух нескореної української нації