У ВГО Товариство «Знання» України відбулася цікава зустріч із відомим українським кінорежисером, кандидатом мистецтвознавства, доцентом Сергієм Марченком. Ведучий - учений секретар Товариства, заслужений журналіст України, член Національної спілки письменників України Василь Василашко.

В ВГО Товариство «Знання» України 10 жовтня 2018 року відбулася лекція «Вічове право в українській політичній культурі», з якою виступила кандидат історичних наук, відомий історик, автор низки книг історичної тематики Людмила Іванова.

Ведучий : член-кореспондент НАПН України, віце-президент ВГО Товариство «Знання» України Василь Кушерець.

Відомий дослідник історії України, член Національної спілки письменників України, автор цілої низки книг з історії нашої держави, лектор Товариства «Знання» України Володимир Білінський свою чергову лекцію на тему «Фальсифікація історії України у зв’язку з агресією РФ проти України» розпочав з того, що путінський режим, аби заявити про свою зверхність над Україною та навіть Європою, присвоїв такі назви своїм військовим формуванням як Житомирська, Львівська, Ніжинська, Варшавська та інші. Про що це свідчить? Це посягання на чужі території.

Про це говорив у своїй лекції на тему «Нооісторія і її роль у формуванні української національної ідентичності» Костянтин Корсак, доктор філософських наук, професор, письменник, який 18 липня 2018 року виступив у лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України.

У Товаристі «Знання» України за участю хору «Чумаки» та любителів співу провів його відомий збирач та диригент україських народних пісень, фольклорист Василь Триліс.

На цю тему відбулася жвава інформаційна дискусія в Товаристві «Знання» України, в якій взяли участь член-кореспондент Національної академії мистецтв, каліграф, художник-графік, член Національної спілки художників України, заслужений діяч мистецтв України, професор, завідувач кафедри графічного дизайну Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну Василь Чебаник і відомий мовознавець, член Національної спілки письменників України, професор Іван Ющук.

У Товаристві «Знання» України добрим словом згадали відомого і видатного українського письменника, автора багатьох творів і книги «Собор» Олеся Терентійовича Гончаря у дні 100-річчя від дня його народження.

Про це йшлося в лекції професора, заслуженого діяча мистецтв України, голови правління Київської міської організації Товариства «Знання» України Василя Неволова, яку він прочитав у Товаристві «Знання» України 28 березня 2018 року.

Відомий письменник, автор багатьох книг з історії України, лауреат премії імені Івана Франка, лектор Товариства «Знання» України Володимир Білінський прочитав 27 березня у лекторії «Трибуна українознавця» чергову лекцію на тему «Останні фальсифікації історії України з боку Росії».

На таку тему в Товаристві "Знання" України відбулася лекція відомого історика, професора, доктора наук Володимира Сергійчука.

Вів лекцію голова правління Товариства, член-кореспондент НАПН України Василь Кушерець.

Лекцію на тему «Давня Волинь і Велика (Біла) Хорватія» прочитав у лекторії Товариства «Знання» України «Трибуна українознавця» краєзнавець, уродженець Волині, лектор-екскурсовод народного університету «Пам 'ятники України» Олексій Панасюк. Він презентував свою книгу з такою ж назвою, що видана в 2017 році у Волинській обласній друкарні.