29 січня 2019 на Аскольдовій могилі відбулося вшанування пам'яті героїв Крут. Віддати честь крутівцям прийшли представники патріотичних політичних і громадських організацій, серед яких були і члени ВГО Товариство "Знання" України: голова правління Покровської організації, член президії Товариства "Знання" України Володимир Алтухов і студент юридичного факультету університету сучасних знань Юрій Мирутенко.

Відомий лектор, доктор богослов’я, професор Віктор Веряскін на черговому виступі у Товаристві детально розповів про свої спостереження за ходом надання Українській церкві самостійності і відходу її від російського опікунства.

У конференц-залі Київського планетарію ВГО Товариство Знання» України лекцію на тему «Завдання підвищення престижності української мови» прочитав професор, громадський діяч, ведучий програми про українську мову на Українському радіо, викладач, автор багатьох підручників з рідної мови, автор словника кількох слов’янських мов У1 століття Іван Пилипович Ющук.

У ВГО Товариство «Знання» України відбулася зустріч із автором багатьох патріотичних книг. Про їх зміст свідчать назви: «Здобули волю – здобудемо долю». «З Україною в серці», «Горжусь, что я Украинец», «Я Українець і маю розум Переможця» та інші. Це Сергій Мартинюк. Учасник двох майданів. Генерал-осаул Українського козацтва. Закінчив Одеське вище артилерійське училище. Родом із Одещини, Служив на Далекому Сході, зараз живе в Україні.

У ВГО Товариство «Знання» України відбулася цікава зустріч із відомим українським кінорежисером, кандидатом мистецтвознавства, доцентом Сергієм Марченком. Ведучий - учений секретар Товариства, заслужений журналіст України, член Національної спілки письменників України Василь Василашко.

В ВГО Товариство «Знання» України 10 жовтня 2018 року відбулася лекція «Вічове право в українській політичній культурі», з якою виступила кандидат історичних наук, відомий історик, автор низки книг історичної тематики Людмила Іванова.

Ведучий : член-кореспондент НАПН України, віце-президент ВГО Товариство «Знання» України Василь Кушерець.

Відомий дослідник історії України, член Національної спілки письменників України, автор цілої низки книг з історії нашої держави, лектор Товариства «Знання» України Володимир Білінський свою чергову лекцію на тему «Фальсифікація історії України у зв’язку з агресією РФ проти України» розпочав з того, що путінський режим, аби заявити про свою зверхність над Україною та навіть Європою, присвоїв такі назви своїм військовим формуванням як Житомирська, Львівська, Ніжинська, Варшавська та інші. Про що це свідчить? Це посягання на чужі території.

Про це говорив у своїй лекції на тему «Нооісторія і її роль у формуванні української національної ідентичності» Костянтин Корсак, доктор філософських наук, професор, письменник, який 18 липня 2018 року виступив у лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України.

У Товаристі «Знання» України за участю хору «Чумаки» та любителів співу провів його відомий збирач та диригент україських народних пісень, фольклорист Василь Триліс.

На цю тему відбулася жвава інформаційна дискусія в Товаристві «Знання» України, в якій взяли участь член-кореспондент Національної академії мистецтв, каліграф, художник-графік, член Національної спілки художників України, заслужений діяч мистецтв України, професор, завідувач кафедри графічного дизайну Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну Василь Чебаник і відомий мовознавець, член Національної спілки письменників України, професор Іван Ющук.