У Центрі художньої та технічної творчості  відбувся святковий концерт «Без коріння саду не цвісти».  Концерт приурочений 25-річчю клубу «Співуча родина» та 25-річчю дуету сестер Галини і Людмили Турчак.

Організатори розмовного клубу «Українські посиденьки» на чергове засідання у конференц-залі ВГО Товариство «Знання» України запросили збирачку народної творчості, вокалістку Мирославу Татарчук і музичний гурт «Зілля». Сформувалася така тема посиденьок: «Можливості українського фолькстилю».

На чергових посиденьках у Товаристві «Знання» України у вільній дискусії її учасники обговорювали тему «Феномен довіри в українському етнопсихологічному вимірі».

Свою точку зору на це питання висловила Світлана Ткаченко, економіст, психолог, бізнес-тренер, банківський працівник.

Учасники зустрічі мали можливість за спеціально розробленими питаннями оцінити свою особисту довіру до світу, інших людей і до самого себе. Анкета для оцінки довіри виявилася досить цікавою.

У Товаристві «Знання» України 29 березня 2019 року презентувала свою книгу журналістка, член Національної спілки журналістів України, оглядач газети Верховної Ради «Голос України» Світлана Чорна, яку назвала «Під знаком Тризуба», а лекцію, з якою виступила, - «Під знаком Тризуба – від Трипілля дотепер».

Ведучий – голова правління Товариства «Знання» України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук Василь Кушерець наголосив на значенні порушеної авторкою теми. Він зазначив, що Світлана Чорна - відома журналістка, яка в газеті опікується історичною тематикою і досить успішно. Її перу належать книги про національну ідентичність і українське козацтво, про Україну як землю козацьку, Соловецьку печаль України, книга «З братами не воюють», низка статей в «Голосі України» та в інших виданнях.

Більшість з нас бачили і пам’ятають картину, на якій зображений Козак Мамай, чули поговірку, що «Козацькому роду немає переводу».

Це все українська правда, огорнена традиціями, людською витривалістю, навіть містичними навіюваннями, особливими характеристиками поведінки окремих українських козаків. Нібито це явище було в минулому, що зафіксоване в картинах, книгах, спогадах, переповідках та й навіть в анекдотах.

Активісти й волонтери Всесвітнього фонду природи зібралися 27 березня в конференц-залі ВГО Товариство «Знання» України на посиденьки, присвячені Дню Землі.

Захід пройшов під девізом «Година Землі. Злови зв‘язок з природою».

В останній день минулого тижня 22 березня у ВГО Товариство «Знання» України» чергову лекцію прочитав доктор богословських наук Віктор Веряскін на тему «Василь Липківський і автокефалія».

Лекцію у ВГО Товариство «Знання» України на тему «Шлях Українця – від Балти до Зеленого Клину, від Зеленого Клину – до Києва» прочитав 16 березня 2019 року письменник, громадський діяч, активний учасник Революції Гідності Сергій Мартинюк.

«Українські романтичні традиції в народних святах і обрядах. Зустріч весни» - за такою тематикою у конференц-залі ВГО Товариство «Знання» України 13 березня 2019 року відбулися українські посиденьки.

Йшлося про давні традиції українців зустрічати весну, пісенну та танцювальну обрядовість цього заходу.

Про цікаві власні дослідження давнього материка Понтида на основі новітніх методів розповідав лектор ВГО Товариство «Знання» України, доктор філософських наук, кандидат фізико-математичних наук, професор Костянтин Корсак, виступаючи з лекцією «Понтида в долі українців».

Так можна визначити основний лейтмотив лекції, з якою виступив Василь Миколайович Ткаченко — український історик, дослідник зарубіжної історіографії, історіософ, політолог. академік Академії політичних наук України, академік Міжнародної кадрової академії, член-кореспондент АПН України, лауреат низки міжнародних та республіканських премій, у ВГО Товариство «Знання» України 27 лютого.