Чорнобильська трагедія ще довго нагадуватиме людям про грізну силу атома. Прекрасна чорнобильська природна зона лісів, озер і лук, реліктових тварин і рослин стала Чорнобильською зоною, небезпечною для проживання людини.

У Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відкрилася Тридцять п’ята міжнародна спеціалізована виставка  «ОСВІТА ТА КАР’ЄРА – 2019». Час роботи виставки 12-13 квітня 2019 року.

Організовує та проводить захід Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

У Київський планетарій завітали учні та студенти столичних шкіл та вузів. Щороку тут відзначають Всесвітній день авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос).

Відомий правозахисник і публіцист Василь ОВСІЄНКО відзначив своє 70-річчя.

У день народження Василя Овсієнка в Музеї шістдесятництва відкрилася виставка "Людина, яка всім потрібна". Того ж дня у столичному Будинку актора відбувся ювілейний вечір "Життя як покута".

8 квітня у столичному Будинку актора представники Товариства «Знання» України на чолі з головою товариства Василем КУШЕРЦЕМ, взяли участь в ювілейному вечорі з нагоди 70-річчя відомого дисидента, правозахисника, філолога і публіциста, невтомного відкривача «білих плям історії» Василя ОВСІЄНКА.

Довіра. Що означає це поняття для кожного з вас і як би ви кількома фразами висловили свою думку. Як найкраще створити атмосферу довіри й чутливого співзвуччя? Чи можна навчитися довірі? Саме з цими запитаннями звернулася до присутніх Світлана Ткаченко, економістка, психолог, поетеса. Вона завітала на гостину до розмовного клубу «Українських посиденьок», що діє при Товаристві «Знання» України.

Нині найсправедливіша за своєю суттю інстанція в демократичному суспільстві й очікування її судового рішення тримають у напрузі київську громаду загалом і, зокрема, редакції журналу «Трибуна» та щорічника «Наука і культура» Товариства «Знання» України і НАН України, які займають помітне місце в медіа-просторі країни майже 60 років.

ЗАВАНТАЖИТИ

«Чотирьом століттям української сцени», який Україна планує відзначити 29.9.2019 року, днями була присвячена лекція відомого українського науковця і театрознавця, голови правління столичної організації Товариства, письменника, сценариста, заслуженого діяча мистецтв України і лауреата багатьох літературних і літературно-мистецьких премій Василя НЕВОЛОВА.

21 березня. Весняне рівнодення. Всесвітній день поезії. А ще  90-ліття святкує відомий український письменник, класик української літератури, громадський діяч, Герой України, лауреат   Шевченківської премії Юрій МУШКЕТИК.

Працівники Товариства «Знання» України на чолі з Головою правління Василем Кушерцем завітали на гостину до ювіляра.

Конференц-зал ВГО Товариство «Знання» України 20 березня 2019 року був переповнений. Саме в День щастя 20 березня 2019 року члени клубів «Співуча родина» і «Шанувальники романсу», їх прихильники зібралися аби послухати барда, композитора, заслуженого діяча мистецтв України Олександра Смика.

7 лютого в УНІАН відбулася прес-конференція на тему «Підсумки проведення загальнонаціонального тижня пам’яті першого космонавта України Леоніда Каденюка. 

– Великий внесок у розбудову держави та підняття авторитету України в світі зробив Перший космонавт України, Герой України Леонід Каденюк, – сказав відкриваючи прес-конференцію Едуард Кузнєцов, радник голови Державного космічного агентства України. – Різноманітні заходи відбувалися на батьківщині космонавта, в Чернівцях, Києві.