Лекцію на тему «Захист від маніпуляції в інформаційній війні проти України» прочитав політичний експерт, лектор Даніїл Лемешкою.

Основною тезою у його виступі було не піддаватися на різноманітні провокації підозрілим людям, вчитися відрізняти правду від брехні, яку використовують наші сусіди на кожному кроці.

Прес-служба правління ВГО Товариство «Знання» України

7.12.2018

У ВГО Товариство «Знання» України 6 грудня 2018 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «70 років Декларації прав людини. Здобутки і перспективи». Метою цього заходу, про що йдеться у програмі, яку отримали всі її учасники, було обговорення стану і поширення знань про Права і Свободи людини як невід’ємної системи розвитку людства в сучасних умовах.

20 листопада у Національному музеї історії України відкрилася виставка «ГолодоМор».

Основою експозиції, окрім експонатів із фондів Національного музею історії України, є твори відомого українського художника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Валерія Франчука, написані спеціально до цієї виставки. Картини мають особливе емоційне навантаження, яке дає змогу відвідувачам прожити ті трагічні миті, які проживали наші співвітчизники багато років тому.

За участю Товариства «Знання» України в Київському Будинку кіно 26 жовтня відбувся фестиваль «Англійська мова – в кожен дім».

З лекцією на тему «Нова парадигма звершення земельної реформи в Україні» виступив Олександр Іванович Ковалів, доктор економічних наук, заслужений працівник сільського господарства України, провідний науковий співробітник Інституту агроекології і природокористування Національної академії наук України. Він є автором багатьох статей в газеті «День» та низки книг на тему використання земельних ресурсів в України.

Лекцію на цю тему прочитав у конференц-залі ВГО Товариство «Знання» України доктор богослов'я, професор Віктор ВЕРЯСКІН.

Ведучий лекції - член-кореспондент НАПН України, віце-президент ВГО Товариство «Знання» України, доктор філософських наук Василь Кушерець.

У Зоряній залі планетарію ВГО «Товариство «Знання» України» відбувся творчий літературно-мистецький вечір професора, заслуженого діяча культури і мистецтв України, голови Київської міської організації товариства з нагоди його 70-річчя.

13 вересня 1918 року на Львівській площі столиці відбулося вже традиційне, уп’яте, щорічне Свято українського словника.

На площу біля словникової крамниці прийшли студенти навчальних закладів, викладачі української мови, школярі, журналісти, кияни, які люблять рідне слово.

За подією стежив і фотографував подію інформаційний вертоліт.

Напередодні християнського свята Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна лектор Всеукраїнського громадського об‘єднання «Знання» України, доктор богослов’я Віктор Веряскін.

Ведучий – голова правління ВГО Товариство «Знання» України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор Василь Кушерець.

3 вересня 2018 року в Зоряній залі Київського планетарію Товариства «Знання» України відбулося розлоге дійство, присвячене Дню знань. До когорти першокурсників Університету сучасних знань і Київського коледжу УСЗ долучилося нове поповнення.

Ведучий заходу, голова Київської міської організації Товариства «Знання» України, професор Василь Неволов запросив усіх першокурсників на сцену, де кожному ректор Університету сучасних знань Юрій Ведєрніков вручив залікові книжки.

Журнал у 1923 році вийшов під назвою «Знаття». До його створення причетні багато видатних особистостей, таких як Олександр Шумський, Володимир Затонськитй, Микола Бажан, Микола Скрипник, Василь Еллан-Блакитний та багато інших. На сторінках журналу публікували свої наукові та науково-популярні твори академіки, член-кореспонденти, доктори та кандидати наук, аспіранти, дослідники з різних галузей знань.

4 липня 2018 року завершила роботу Перша Всеукраїнська конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України.

Упродовж двох днів відбулося пленарне засідання, на якому виступив голова правління Товариства «Знання», член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України, голова Спостережної ради Громадської ради Василь Кушерець, який сказав про значення участі громадськості у вирішенні питань, пов’язаних із мінеральними ресурсами. Він зазначив, що Україна багата на мінеральні ресурси, але не всі вони використовуються, а ті, що розробляються, не скрізь експлуатуються із дотриманням норм безпеки, часто не відбувається відновлення після видобутку копалин.

У планетарії Товариства «Знання» України 3 липня 2018 року розпочала роботу Перша конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України.

Громадська рада створена в цьому році, зважаючи на надважливість потенціалу надр України в економічному її зміцненні, розв язанні досить гострих екологічних питань при їх використанні.