Про важливість мати ораторські здібності майбутнім юристам, менеджерам, філологам, журналістам, усім викладачам, політичним діячам говорив на лекції у Товаристві «Знання» України. Віктор Середа, кандидат юридичних наук, прокурор у відставці, в.о.доцента Університету сучасних знань. Тема його лекції сформована таким чином: «Ораторські здібності як риса успішності сучасника».

За сприянням Товариства «Знання» України 3 травня 2018 року відбулося засідання Громадської ради з питань мінеральних ресурсів, створеної за ініціативою директора науково-просвітницького центру інвестиційно-геотоксикологічної експертизи Товариства «Знання» України, доктора геолого-мінералогічних наук, почесного розвідника надр, експерта з питань мінеральної сировини RAW MATERIALS SUPPLY GROUP - EXPERT GROUP the EUROPEAN COMMISSION Володимира Пунька.

Київський планетарій Товариства «Знання» України 4 квітня 2018 року відвідали учасники Всеукраїнської олімпіади з астрономії, що приїхали до столиці з усіх регіонів України. Тут вони переглянули найновіші фільми про небесні світила, всесвіт, відповідали на запитання, які підготувала для них спеціальна комісія, члени якої вивчатимуть та оцінюватимуть відповіді. та визначатимуть кращі.

image 0 02 04 0b0abd374f0ce52827244dd0917aa191c5ffc3021ef93b854e8b06a44d0bdf97 VУ Гореницькій загальноосвітній школі I-III ступенів, де відбувався районний семінар керівників закладів освіти Києво-Святошинського району, на якому обговорювалося питання комплексного підходу керівника закладу освіти до управління інноваційними процесами в умовах нової української школи, виступив представник Товариства «Знання»України, член Національної спілки журналістів України, редактор, старший викладач Київського коледжу Університету сучасних знань Петро Швець.

Всеукраїнська науково-просвітницька конференція «Україна. Філософія космічних орбіт», присвячена Всесвітньому дню планетаріїв, розпочала роботу 21 березня в м. Переяслав-Хмельницькому. Тут в Державному педагогічному університеті ім. Г. Сковороди пройшло засідання круглого столу, яке відкрив ректор, академік НАПН України, доктор історичних наук, професор Віктор Коцура.

20-річчя ігрового журналу-газети «Я Сам(а)» і випуск чергового 317 номера відзначено в планетарії Товариства «Знання» України в рамках широкої зустрічі редактора-видавця Тетяни Кондратенко, членів редколегії - голови правління Товариства «Знання»України Василя Кушерця, ученого секретаря правління Товариства Василя Василашка і доктора філософських наук Світлани Садовенко з читачами, яких зібралося немало з Києва, Київської та інших областей.

У Товаристві «Знання» України виступив заступник голови Курдських громадян в Україні, кандидат юридичних наук Рустам Алоян.

Представник курдської діаспори і журналіст Юрій Макарський розповіли про трагедії та злочини, що відбуваються в Сирійській республіці. В результаті протистоянь, втручання Росії та Сполучених Штатів Америки, Турції та інших держав гинуть мирні люди. Тим часом високі міжнародні організації не впливають на тих, хто розв’язав і продовжує в Сирії військові дії, які тривають уже восьмий рік.

З лекцією на тему «Нові тенденції в діяльності ООН щодо захисту прав людини» в лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України 14 березня виступив кандидат юридичних наук, доцент Університету сучасних знань Анатолій Мацько.

На прес-конференції, що відбулася 2 березня 2018 року в Укрінформі, оголошено про старт III Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи». Конференцію організували: Укрінформ, Міжнародна ліга «Матері і сестри – молоді України» за сприяння Національної ради жінок України, Міністерства культури України, Київського національного університету Тараса Шевченка, Товариства «Знання» України».

На таке питання відповідала у лекторії Товариства «Знання» України лектор, доктор економічниз наук, професор, завідуюча кафедрою менеджменту КНУТД Алла Касич.

Ведучий – голова правління Товариства «Знання» України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець.

У День рідної мови 21 лютого 2018 року студенти Університету сучасних знань, Київського коледжу університету, працівники Товариства зібралися у конференц-залі, де відбулася зустріч з директором видавництва «Веселка» Олексієм Бондаренком і головним редактором Іриною Бойко.

Лектор Товариства «Знання» України начальник відділення психологічної реабілітації Національного шпиталю в м. Києві Тетяна Та ран виступила з темою «Психологічна травма у гібридній війні».

Журналу для дітей і про дітей, який редагує і видає Тетяна Кондратенко, виповнилося 20 років. Членами редколегії цього цікавого й популярного видання є голова правління Товариства «Знання» України Василь Кушерець й учений секретар Василь Василашко.