У Краматорську відбувся V ювілейний Всеукраїнський фестиваль мистецтв імені Героя Небесної Сотні Івана Пантелєєва «Герої не вмирають!», присвячений пам'яті загиблих на Майдані воїнів АТО, миних мешканців. Його провели славні патріоти з ГО "Народжені вільними", "Краматорські бджілки", мужні волонтерки на чолі з Іриною СИДОРЕНКО.

У Товаристві 28.10 відбулася зустріч з Сергієм КУЛІДОЮ, відомим письменником, головним редактором газети "Літературна Україна". Народний хор "Чумаки" привітав гостя чудовим виконанням народних пісень. Вітав Сергія КУЛІДУ і голова правління Товариства, член-кореспондент НАПНУ Василь КУШЕРЕЦЬ. Редактор розповів, що газета урізноманітнила, зробила цікавішою тематику і зміст публікацій, друкує кращі твори найбільш популярних авторів, зокрема і молодих, і це сприяє збільшенню тиражу видання. Подякував тим, хто підтримує газету, наприклад, Лізі українських меценатів (Володимиру ЗАГОРІЮ, Михайлу СЛАБОШПИЦЬКОМУ), Героям України, керівнику агрооб'єднання Леоніду ЯКОВИШИНУ, фінансисту і письменнику Володимиру МАТВІЄНКУ, усім тим, хто передплачує газету і таким чином підтримує її.

У Муніципальній галереї мистецтв Києва відкрилася дивовижна виставка творів народного художника України Василя Забашти та його родини. Цю унікальну виставку зініціював учень митця, народний художник України, лауреат Шевченківської премії Валерій Франчук, давній друг Товариства «Знання» України.

У конференц-залі Київського планетарію з нагоди Тижня космосу, який стартував 4 жовтня, зібралися учасники клубу «До зірок», члени благодійної організації «Діти – наше майбутнє», студенти Університету сучасних знань Товариства «Знання» України.

9 вересня у Товаристві «Знання» України вшанували пам’ять зачинателя сучасної літературної української мови – Івана КОТЛЯРЕВСЬКОГО.

Студенти й педагоги Університету сучасних знань та коледжу, лектори Товариства «Знання» з увагою слухали лекцію про Івана Котляревського видатного мовознавця Івана ЮЩУКА.
Про життя і творчість Івана Котляревського розповів Василь Кушерець, голова правління Товариства «Знання» України, президент УСЗ.

Василь Неволов, Заслужений діяч мистецтв України виконав фінал із п’єси «Наталка Полтавка». До слова, п’єса написана 1819 року – 200 років тому.

Лектори, студенти й викладачі поклали квіти до пам’ятника-погруддя у сквері Котляревського (скульптор Галина Кальченко).

У Зоряному залі Київського планетарію Всеукраїнського громадського об’єднання Товариство «Знання» України першого робочого дня вересня відбулася урочиста посвята нового поповнення Університету сучасних знань та Київського коледжу УСЗ.

Напередодні Дня Незалежності України у Всеукраїнському громадському об’єднанні Товариство «Знання» України відбулися цікаві та корисні зустрічі.

Перед працівниками та активістами Товариства виступили Василь Куйбіда, син воїнів УПА, відомий політик, громадський діяч, науковець, народний депутат 5-го і 6-го скликань Верховної Ради України, президент Національної академії держуправління (2016-2019), голова Народного Руху України (2012-2017), міський голова м. Львова (1998 -2002), міністр регіонального розвитку і будівництва (2007-2010), доктор наук з державного управління, професор, член національних спілок письменників та журналістів, дружина письменника, громадського діяча, шестидесятника, першого лауреата міжнародної премії імені Володимира Винниченка Миколи Руденка Раїса Руденко.

Пантелеймон Куліш. У ці дні відзначаємо його 200-ліття. «Я не поет і не історик, ні, Я – піонер з сокирою важкою Терен колючий в рідній стороні. Вирубую трудящою рукою, - так в одному зі своїх віршів охарактеризував сам себе Пантелеймон Куліш.

1 серпня. Сьогодні день пам’яті Лесі Українки.

Цього дня, у 1913 році, в невеличкому гірському курорті Сурамі (Грузія), що неподалік відомого Боржомі, на 42 році життя відійшла у вічність Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка; 1871-1913), видатна українська поетеса, драматург, громадська діячка.

12 липня 2019 року в Університеті сучасних знань (далі - УСЗ) відбулось вручення дипломів випускникам!

Виступи у конференц-залі Київського планетарію УСЗ супроводжувались показом фільму про університет, з відбраженням позитивних змін, що відбуваються з омолодженням кадрів викладачів.

У Товаристві "Знання" України відбулася зустріч на тему: «Активний відпочинок для непосидючих».

utkina