Відбулося присвячене Пам'яті Героїв Небесної Сотні засідання ЦЕНТРУ ВІЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ "ДІАЛОГ" ТОВАРИСТВА "ЗНАННЯ" УКРАЇНИ 19 лютого 2020. «Плине кача…».

Були прнисутні запрошені учасники МАЙДАНУ, серед яких - Тимошенко Анатолій Всеволодович. Щелепно-лицьовий хірург. В концертній програмі, зокрема, взяв участь Дитячий гурт "Мигалки», керівник – заслужений діяч мистецтв України Алла Мигай, інші згідно з Програмою, що додається.

У цій лекції Василь КРУТОВ, генерал-лейтенант у відставці, доктор юридичних наук, професор, кандидат педагогічних наук розкрив наукові секрети самопізнання, самовдосконалення, особи, головним чином при дружбі розуму з душею, застеріг не втрачати енергію життя, поообіцяв у новій лекції розповісти, як можна збагатитися енергією життя, зробити її невичерпною для успіху.

На Байковім цвинтарі - вшанування пам"яті в місцях поховання голови правління Товариства "Знання" УРСР в 1949-1952 рр. академіка Комісаренка В.П., в день його народження 14 січня, голови правління 1984-1993 рр., першого президента Товариства "Знання" України 1993-1999 рр.акдеміка Шинкарука В.І. та першого голови Української Гельсинської групи, в"язня ГУЛАГу, видатного вченого, сіяча знань Миколи Руденка з нагоди Року Руденка до 100-річчя з дня його народження.

Нині, 9 січня, о 15.00 в 313 ауд. в Товаристві відбулося засідання Конституційного клубу, яке вів суддя Конституційного суду у відставці Володимир Кампо за участю голови правління Товариства. "Знання" України, члена-кореспондента НАПНУ Василя Кушерця.

79833718 1280022478857073 1966401530378584064 nХудожня річ, презент у Товаристві "Знання" Ірини Пушкарук. Кандидат психологічних наук, з Коломиї, з управління освіти, Її хвилює доля України. Про це і книга цікавих, подієвих казок, творів з конфліктами. Її слухають читають і юні!

У Товаристві "Знання" України відбулася презентація Центру вільного спілкування "Діалог", яке організує заслужений працівник культури України, активіст Товариства Любов ЛАВРІНЕНКО. Відбувся концерт, на якому високопрофесійно виконував пісні відомий український бард, поет-пісняр, драматург Ігор ЖУК, кандидат фізико-математичних наук. У заході взяла участь письменниця, журналіст, дружина і натхненниця барда Ірен РОЗДОБУДЬКО. Подаємо розповідь про цей захід Любові Лавріненко з фотоілюстраціями Ірен Роздобудько. Василь Василашко, учений секретар Товариства "Знання" України.

У Краматорську відбувся V ювілейний Всеукраїнський фестиваль мистецтв імені Героя Небесної Сотні Івана Пантелєєва «Герої не вмирають!», присвячений пам'яті загиблих на Майдані воїнів АТО, миних мешканців. Його провели славні патріоти з ГО "Народжені вільними", "Краматорські бджілки", мужні волонтерки на чолі з Іриною СИДОРЕНКО.

У Товаристві 28.10 відбулася зустріч з Сергієм КУЛІДОЮ, відомим письменником, головним редактором газети "Літературна Україна". Народний хор "Чумаки" привітав гостя чудовим виконанням народних пісень. Вітав Сергія КУЛІДУ і голова правління Товариства, член-кореспондент НАПНУ Василь КУШЕРЕЦЬ. Редактор розповів, що газета урізноманітнила, зробила цікавішою тематику і зміст публікацій, друкує кращі твори найбільш популярних авторів, зокрема і молодих, і це сприяє збільшенню тиражу видання. Подякував тим, хто підтримує газету, наприклад, Лізі українських меценатів (Володимиру ЗАГОРІЮ, Михайлу СЛАБОШПИЦЬКОМУ), Героям України, керівнику агрооб'єднання Леоніду ЯКОВИШИНУ, фінансисту і письменнику Володимиру МАТВІЄНКУ, усім тим, хто передплачує газету і таким чином підтримує її.

У Муніципальній галереї мистецтв Києва відкрилася дивовижна виставка творів народного художника України Василя Забашти та його родини. Цю унікальну виставку зініціював учень митця, народний художник України, лауреат Шевченківської премії Валерій Франчук, давній друг Товариства «Знання» України.

У конференц-залі Київського планетарію з нагоди Тижня космосу, який стартував 4 жовтня, зібралися учасники клубу «До зірок», члени благодійної організації «Діти – наше майбутнє», студенти Університету сучасних знань Товариства «Знання» України.

9 вересня у Товаристві «Знання» України вшанували пам’ять зачинателя сучасної літературної української мови – Івана КОТЛЯРЕВСЬКОГО.

Студенти й педагоги Університету сучасних знань та коледжу, лектори Товариства «Знання» з увагою слухали лекцію про Івана Котляревського видатного мовознавця Івана ЮЩУКА.
Про життя і творчість Івана Котляревського розповів Василь Кушерець, голова правління Товариства «Знання» України, президент УСЗ.

Василь Неволов, Заслужений діяч мистецтв України виконав фінал із п’єси «Наталка Полтавка». До слова, п’єса написана 1819 року – 200 років тому.

Лектори, студенти й викладачі поклали квіти до пам’ятника-погруддя у сквері Котляревського (скульптор Галина Кальченко).