Пантелеймон Куліш. У ці дні відзначаємо його 200-ліття. «Я не поет і не історик, ні, Я – піонер з сокирою важкою Терен колючий в рідній стороні. Вирубую трудящою рукою, - так в одному зі своїх віршів охарактеризував сам себе Пантелеймон Куліш.

1 серпня. Сьогодні день пам’яті Лесі Українки.

Цього дня, у 1913 році, в невеличкому гірському курорті Сурамі (Грузія), що неподалік відомого Боржомі, на 42 році життя відійшла у вічність Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка; 1871-1913), видатна українська поетеса, драматург, громадська діячка.

12 липня 2019 року в Університеті сучасних знань (далі - УСЗ) відбулось вручення дипломів випускникам!

Виступи у конференц-залі Київського планетарію УСЗ супроводжувались показом фільму про університет, з відбраженням позитивних змін, що відбуваються з омолодженням кадрів викладачів.

У Товаристві "Знання" України відбулася зустріч на тему: «Активний відпочинок для непосидючих».

utkina

Учора, 16 липня 2019 р., в Товаристві "Знання" України була прочитана кандидатом юридичних наук, колишнім прокурором, лектором Товариства Віктором СЕРЕДОЮ цікава і актуальна лекція: «Правові "секрети" нових соціально-економічних успіхів в Україні».

Сьогодні, 17.07 о 17.00 в 313 ауд. у Товаристві "Знання" України відбувся круглий стіл-лекція: «Сучасні тренди розвитку регіонів.

Перспективи співпраці ОТГ з малим і середнім бізнесом».

В Українському домі відбулося врочисте зібрання громадськості з нагоди 80-річчя видатного громадського і культурного діяча України, голови "ВУТ" "Просвіта" ім.Тараса Шевченка, талановитого поета і митця Павла Мовчана.

12 червня 2019 року в конференц-залі Київського планетарію ВГО Товариство «Знання» України відбувся День відкритих дверей Університету сучасних знань і Київського колледжу УСЗ.

Немов би свято, відбулося підведення підсумків переможців Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу "Зерна доброти".

Цей конкурс проходить не перший раз, метою якого є відкриття нових талантів з написання віршів, даючи можливість проявити себе в ролі молодого поета всім бажаючим учням та студентам.

У конференц-залі Товариства «Знання» України відбулося підбиття підсумків Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Зерна доброти». Свято під таким девізом проходить не вперше. Його організатори Товариство «Знання» України і Університет сучасних знань. Цьогоріч на конкурс подано близько сотні творів. Їхні автори - учні шкіл, студенти коледжів, інших навчальних закладів із більшості областей України. Найбільше представлена Київська область.

У Товаристві «Знання» України» підведено підсумки й нагороджено переможців Всеукраїнського поетичного конкурсу «Зерна доброти»

Пропонуємо  виступ Голови правління Товариства «Знання» України Василя Кушерця

Слова із віршів Івана Франка, про нього, як видатного українця - Каменяра Духу і Сили Волі, 26 травня звучали у Києві на площі Івана Франка, біля театру, що носить його ім’я. Це день пам’яті Івана Франка, проведення в Україні традиційного фестивалю «Країна Франкіана».

Чергове засідання розмовного клубу «Українських вечорниць» його учасники присвятили темі українських народних традицій, українському гумору, виконанню власних літературних творів.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка з 22-го по 24 травня проходить заключний етап ІУ Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи».  Серед співзасновників – Товариство «Знання» України.

Відкрила конкурс народна артистка України Лариса Хоролець.