В Українському домі 6-8 квітня 2017 року демонструвалися виставки «Освіта та кар’єра - 2017” і «Освіта за кордоном».

На виставках експонувалися майже 59 закордонних навчальних закладів освіти з більш як десяти країн - Великої Британії, Італії, Чехії, Ізраїлю, Польщі, Франції, Греції, Латвії, Литви, Туреччини, Болгарії, Словаччини, США та ін.

28 березня відбувся Міжнародний конгрес «Освіта Київщини в європейському вимірі», приурочений до 85-річчя утворення Київської області. Захід проводився у місті Броварах у конференц-холі торговельно-розважального центру «Термінал».

В лекторії Товариства «Знання» України «Українознавство» лекцію «Голодомор 1932-1933 років як геноцид українства» прочитав відомий історик, політик, письменник, доктор історичних наук, професор, академік АН ВШ України Володимир Іванович Сергійчук.

У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа»15 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася друга частина публічної лекції першого Генерального прокурора України, екс-судді Конституційного Суду України, народного депутата України трьох скликань, юриста Віктора Івановича Шишкіна на тему «Конституційне право».

У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа» 8 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася публічна лекція першого Генерального прокурора України, екс-судді Конституційного Суду України, народного депутата України трьох скликань, юриста Віктора Івановича Шишкіна на тему «Конституційне право».

У Київському планетарії Товариства «Знання» України 30 січня 2017 року виступив народний хор Віталія Лисенка, яким з 1999 року керує заслужений працівник культури України, лауреат обласної музичної премії, давній активіст Товариства «Знання» України Ірина Якубовська і лауреат міжнародних конкурсів Віктор Туровський, який 41 рік працює в колективі.  Концерт відбувся під девізом «Мелодії зимових свят». Цей досить відомий хор не вперше виступає в Зоряній залі Київського планетарію. Минулого року він тут відзначив 65-річчя.

На виконання ухваленого 26 серпня 2016 року Указу Президента України «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» вже стартувала низка заходів.

Відбулися презентація підготовки до відзначення цієї події у місті Кам’янець-Подільському, концерт оркестрів в Одесі, огляд дитячих хорів на Буковині.

Під такими назвами Департамент освіти і науки Київської обласної держадміністрації, Київська обласної мала академія наук учнівської молоді видали ці дві книжки. Вийшли за участю і ученого секретаря правління Товариства «Знання» України, члена президії цієї академії, члена НСПУ і НСЖУ В.Василашка.

У грудні в бібліотеці ЗОШ № 12 міста Краматорська відбулись урочистості з приводу відкриття приватної україномовної бібліотеки 13-річного Дмитра Ружевича з села Сергіївка Слов"янського району. Краматорський осередок тов. "Знання" України передав Дмитру книги у дарунок.

У Дружківській міській організації Товариства «Знання» України відбулася презентація проекту вивчення англійської мови за унікальною методикою. У заході взяли участь студенти та викладачі Дружківського машинобудівного технікуму.