В лекторії Товариства «Знання» України «Українознавство» лекцію «Голодомор 1932-1933 років як геноцид українства» прочитав відомий історик, політик, письменник, доктор історичних наук, професор, академік АН ВШ України Володимир Іванович Сергійчук.

У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа»15 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася друга частина публічної лекції першого Генерального прокурора України, екс-судді Конституційного Суду України, народного депутата України трьох скликань, юриста Віктора Івановича Шишкіна на тему «Конституційне право».

У рамках співпраці Товариства «Знання» України та громадської організації «Українська Республіканська Платформа» 8 лютого 2017 року в конференц-залі товариства відбулася публічна лекція першого Генерального прокурора України, екс-судді Конституційного Суду України, народного депутата України трьох скликань, юриста Віктора Івановича Шишкіна на тему «Конституційне право».

У Київському планетарії Товариства «Знання» України 30 січня 2017 року виступив народний хор Віталія Лисенка, яким з 1999 року керує заслужений працівник культури України, лауреат обласної музичної премії, давній активіст Товариства «Знання» України Ірина Якубовська і лауреат міжнародних конкурсів Віктор Туровський, який 41 рік працює в колективі.  Концерт відбувся під девізом «Мелодії зимових свят». Цей досить відомий хор не вперше виступає в Зоряній залі Київського планетарію. Минулого року він тут відзначив 65-річчя.

На виконання ухваленого 26 серпня 2016 року Указу Президента України «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» вже стартувала низка заходів.

Відбулися презентація підготовки до відзначення цієї події у місті Кам’янець-Подільському, концерт оркестрів в Одесі, огляд дитячих хорів на Буковині.

Під такими назвами Департамент освіти і науки Київської обласної держадміністрації, Київська обласної мала академія наук учнівської молоді видали ці дві книжки. Вийшли за участю і ученого секретаря правління Товариства «Знання» України, члена президії цієї академії, члена НСПУ і НСЖУ В.Василашка.

У грудні в бібліотеці ЗОШ № 12 міста Краматорська відбулись урочистості з приводу відкриття приватної україномовної бібліотеки 13-річного Дмитра Ружевича з села Сергіївка Слов"янського району. Краматорський осередок тов. "Знання" України передав Дмитру книги у дарунок.

У Дружківській міській організації Товариства «Знання» України відбулася презентація проекту вивчення англійської мови за унікальною методикою. У заході взяли участь студенти та викладачі Дружківського машинобудівного технікуму.

У місті Краматорську відбувся другий Всеукраїнський фестиваль мистецтв імені Героя Небесної Сотні Івана Пантелеєєва «Герої не вмирають». Започаткувала цей захід у минулому році громадська організація «Народжені вільними» при підтримці громадської організації «Краматорські бджілки».

25.11.2016 року Товариство "Знання" України привітало Інститут філософії імені Г.С.Сковороди НАН України з його 70-річчям. Грамоту правління Товариства за великий внесок Інституту у розвиток Товариства, в духовне та інтелектуальне відродження українського суспільства, патріотичне виховання молоді і з нагоди ювілею вручив Директору інституту, академіку НАН України Мирославу Поповичу учений секретар правління Товариства, заслужений журналіст України Василь Василашко, художню картину подарував від Університету сучасних знань Товариства її автор, завідуючий кафедрою філософії, кандидат філософських наук Володимир Пивовар.