20-річчя ігрового журналу-газети «Я Сам(а)» і випуск чергового 317 номера відзначено в планетарії Товариства «Знання» України в рамках широкої зустрічі редактора-видавця Тетяни Кондратенко, членів редколегії - голови правління Товариства «Знання»України Василя Кушерця, ученого секретаря правління Товариства Василя Василашка і доктора філософських наук Світлани Садовенко з читачами, яких зібралося немало з Києва, Київської та інших областей.

У Товаристві «Знання» України виступив заступник голови Курдських громадян в Україні, кандидат юридичних наук Рустам Алоян.

Представник курдської діаспори і журналіст Юрій Макарський розповіли про трагедії та злочини, що відбуваються в Сирійській республіці. В результаті протистоянь, втручання Росії та Сполучених Штатів Америки, Турції та інших держав гинуть мирні люди. Тим часом високі міжнародні організації не впливають на тих, хто розв’язав і продовжує в Сирії військові дії, які тривають уже восьмий рік.

З лекцією на тему «Нові тенденції в діяльності ООН щодо захисту прав людини» в лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України 14 березня виступив кандидат юридичних наук, доцент Університету сучасних знань Анатолій Мацько.

На прес-конференції, що відбулася 2 березня 2018 року в Укрінформі, оголошено про старт III Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи». Конференцію організували: Укрінформ, Міжнародна ліга «Матері і сестри – молоді України» за сприяння Національної ради жінок України, Міністерства культури України, Київського національного університету Тараса Шевченка, Товариства «Знання» України».

На таке питання відповідала у лекторії Товариства «Знання» України лектор, доктор економічниз наук, професор, завідуюча кафедрою менеджменту КНУТД Алла Касич.

Ведучий – голова правління Товариства «Знання» України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець.

У День рідної мови 21 лютого 2018 року студенти Університету сучасних знань, Київського коледжу університету, працівники Товариства зібралися у конференц-залі, де відбулася зустріч з директором видавництва «Веселка» Олексієм Бондаренком і головним редактором Іриною Бойко.

Лектор Товариства «Знання» України начальник відділення психологічної реабілітації Національного шпиталю в м. Києві Тетяна Та ран виступила з темою «Психологічна травма у гібридній війні».

Журналу для дітей і про дітей, який редагує і видає Тетяна Кондратенко, виповнилося 20 років. Членами редколегії цього цікавого й популярного видання є голова правління Товариства «Знання» України Василь Кушерець й учений секретар Василь Василашко.

Про Європейський вибір України та деякі проблеми процесу входження в співдружність говорили лектори Товариства «Знання» України Сергій Шергін, головний науковий співробітник Інституту всесвітньої історії НАН України, голова науково-методичної ради з міжнародних відносин, доктор політичних наук, професор, заслужений працівник світи України, і Василь Ткаченко, науковий співробітник Інституту всесвітньої історії НАН України, доктор історичних наук, професор, член-кореспондент АПН, в лекторії Товариства «Знання» України «Думка вченого» 21 грудня 2017 року.

Актуальний і корисний захід відбувся 6 грудня 2017 року в конференц-залі Товариства «Знання» України - Всеукраїнська науково-практична студентсько-учнівська конференція на тему: «Права людини: історія та сучасність», яку організували Товариство «Знання»України і Університет сучасних знань.

Так організатори назвали театралізований мітинг-реквієм, що відбувся 26 листопада 2017 року в планетарії Товариства «Знання» України, присвячений пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Автор сценарію Василь Неволов.

На вечорі звучала пісня «Голодомор» на слова В. Василашка, композитора О. Богомоленка у виконанні заслуженого артиста України Віктора Кавуна, гурт хору «Чумаки» виконав пісні.

З промовою про роботу Товариства в намрямі вивчення та осмислення Голодомору, видання та поширення книг на цю тему виступив голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець.

Дружківська міська організація Товариства «Знання» України провела у Центрі психосоціальної підтримки населення «Наснага» засідання круглого столу за темою: «Незаконне стягнення боргів за банківськими кредитами або як переселенці можуть відстояти свої права».

Досить цікавою стала творча зустріч талановитого поета, автора 7 збірок поезій, заслуженого юриста України, народного депутата 5-го та 6-го скликань, очільника Народного Руху, мера Львова (1998-2002), президента Всеукраїнської асоціації магістрів держуправління (з 2000). міністра регіонального розвитку та будівництва (2007–2010), професора Вищої школи (2003, Варшава), почесного доктора ЛНУ ім. І.Франка (2000), президента Національної академії держуправління при Президентові України Василя Степановича Куйбіди у Товаристві «Знання» України 13 листопада 2017 року.