Напередодні Нового 2019 року свою нову книгу «У пеклі голодоморів» презентував учений секретар ВГО Товариство «Знання» України, член Національної спілки письменників України Василь Василашко.

11 грудня у Конференційній залі Київського планетарію відбувся літературно-мистецький захід «Українські барви на рубежі тисячоліть».

В рамках заходу – презентація книжки «Україна:Голгофа ХХ століття». Автор - Василь КУШЕРЕЦЬ, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, Президент університету сучасних знань. Василь Іванович представив присутнім своє нове видання. Автор поділився сумними розповідями, які довелося пережити його родині під час голодомору, розповів про роботу над книжкою.

Учора у Будинку звукозапису Українського радіо з успіхом пройшов концерт народного чоловічого хору "Чумаки", який заснував Василь ТРИЛІС і який діє при ВГО Товариство "Знання" України.

Вели концерт Галина ДАЦЮК і Василь ТРИЛІС. Вітав учасників хору з нагоди його 30-річчя голова правління ВГО Товариство "Знання" України, член-кореспондент НАПН України Василь КУШЕРЕЦЬ, який, зокрема, подякував за чумацькі пісні нащадкам тих чумаків, які давно дружнім чумацтвом «прилучили» до України Крим. У складі хору виступав чудовий тенор, один із засновників гурту «Чумаки», гість із Сан-Франціско (США) Святослав СТУС, якого ми запросили з Василем КУШЕРЦЕМ виступити з концертом у "Знанні", на що пан СТУС дав згоду, пообіцяв приїхати весною.

Чергову лекцію в лекторії «Українознавство» на тему «Правда і міфи в історії української православної церкви» прочитав член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії імені Івана Франка Володимир Білінський.

На засіданні президії ВГО Товариство «Знання» України 12 листопада, яке провів президент Товариства В.Г. Кремень, прийнято низку постанов.

У дружнє коло зібралися 9 листопада в конференц-залі Товариства «Знання» України студенти Університету сучасних знань, Київського коледжу університету, викладачі, працівники Товариства для написання диктанту української єдності, активісти.

30 і 31 жовтня у Київському планетарії ВГО Товариство «Знання» України відбулося свято, присвячене найбільшому овочу в світі під назвою «Ходить гарбуз по городу». Шанування гарбуза та заодно і його близьких родичів проходить тут не вперше.

14 жовтня 2018 року, на другий день перебування членів президії НАПН України на чолі з президентом академії Василем Кременем на Луганщині, було урочисто відзначено День захисника України і День Українського козацтва в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ, Луганська обл.).

Вітаючи знаннівців з Днем освіти, пропоную розповідь про освітній, просвітницький тиждень у "Знанні".

1 жовтня ц.р. професор В.В.Неволов був вражений увагою студентів УСЗ від зустрічі з героїнями дня, волонтерками-бджілками з КРАМАТОРСЬКА, світлоносну і теплу діяльність яких присвячену захисникам Донбасу представила Ірина Сидоренко з волонтеркою Юлією Агуревіною у Планетарії, що уже є у відеозаписі на Сайті Товариства "Знання", дивіться.

В останній день вересня у товаристві «Знання» України стартував новий проект – з ініціативи Любові Лавріненко розпочало роботу комунікативне кафе. На першому засіданні відбулася зустріч-дискусія «Пісня об’єднала нас». На зустріч прийшли: ініціаторка створення Музею української пісні заслужена артистка України Руслана Лоцман, народна артистка України Валентина Ковальська, члени розмовного клубу «Українські посиденьки», представниці клубу «Співуча родина» лауреатки міжнародних і всеукраїнських конкурсів сестри Галина і Людмила Турчак.