Шановні колеги!

Товариство «Знання» України, юридична компанія «EVERLEGAL», Центр зовнішньополітичних досліджень «OPAD» та Українсько-Словацький Центр Партнерства (УСЦП) висловлюють Вам свою глибоку повагу та мають честь запросити Вас узяти участь у Міжнародній конференції «Україна сьогодні: останні тенденції економічного розвитку», яка відбудеться 29 червня 2017 року в м. Києві (проект програми додається).

У Києві 9 червня 2017 року під головуванням Президента Товариства «Знання» України, академіка НАН України і Національної академії педагогічних наук України, доктора філософських наук, професора Василя Кременя відбувся VIII позачерговий з’їзд Товариства. На ньому розглянуто питання «Про організаційно-правовий статус відокремлених структурних підрозділів (місцевих осередків) Товариства «Знання» України» та внесення відповідних змін до Статуту Товариства «Знання» України».

У Товаристві «Знання» України 30 травня 2017 року відбулася зустріч з політиком, громадським діячем, народним депутатом України, Героем України, членом Національної спілкп письмеників України, автором Акту про Незалежність України, лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка Левком Григоровичем Лук’яненком.

В Інформаційному агентсві «Укрінформ» 25 травня 2017 року відбувся круглий стіл «Державотворчі концепції у працях Івана Франка: актуальність на сучасному етапі».

Організаторами цього заходу, присвяченого пам’яті Великого Каменяра у день його смерті, виступили Товариство «Знання» України, Міжнародний Фонд Івана Франка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Університет банківської справи. Модератор заходу - директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус.

Організаційницй комітет з питань координування заходів із вшанування пам’яті видатного українця, філософа, письменника і поета, державотворця Івана Франка у день його смерті провів спільно з Міжнародним Фондом Івана Франка, Товариством «Знання» України, Національним драматичним театром імені І. Франка на площі його імені, біля обеліску покладання квітів і публічну акцію.

У конференц-залі Товариства «Знання» України відбулася низка круглих столів, що проводилися за участю студентів коледжу Університету сучасних знань, викладачів коледжу та університету, представників інших навчальних закладів.  Студенти поповнювали знання з конкретних тем, аналізуючи та висвітлюючи у своїх виступах окремі питання правознавства, журналістики, видавничої справи та редагування, фінансів і кредиту, зокрема такі важливі як жанрова різноманітність у різних видах видавничої продукції, соціалізація особистості, сутність та роль економічної культури в розбудові сучасних соціально-економічних відносин в Україні, націотворчі особливості сучасної історії та сучасної освіти.

Товариство «Знання» України 22 травня провело «Шевченко-Фест», присвячений річниці перепоховання Пророка української нації Тараса Григоровича Шевченка в українську землю. Завдання цього заходу – вшанувати Тараса Шевченка, привернути увагу до його внеску в українську та світову культурну скарбницю, утвердження і збереження незалежності держави, нагадати засобами різних видів мистецтва про фундаментальні цінності – моральність, доброчесність, порядність, милосердя, що притаманні багатогранній творчості Великого Кобзаря.

У Товаристві «Знання» України 16 травня 2017 року відбулася презентація словників, присвячена їх створенню та перспективам розвитку словникової бази в країні.

Організаторами симпозіуму «Словники України: паперові та електронні» та основними його учасниками виступили Український мовно-інформаційний фонд Національної Академії наук України, Інститут мовознавства НАН України, Товариство «Знання»України, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський університет імені Бориса Грінченка, Університет сучасних знань, Науково-навчальний центр «Знаю».

Мета проекту – модернізація та інноваційність освіти дорослих, кооперація з реальними секторами ринку та надання можливості всім бажаючим отримати знання та професійні навички з адаптації людини в сучасному суспільстві.

Пріорітетні напрями: фінансова грамотність, компьютерна грамотність, самореалізація та самозайнятість українця шляхом створення власних соціальних підприємств.

Лекцію на тему «П’ятидесятниця: діяння апостолів” прочитав 11 травня 2017 року у лекторії Товариства «Знання» України директор Інститутку проблем штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України та Національної Академії Наук України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки, доктор технічних наук, професор блогослов’я Шевченко Анатолій Іванович.