Вони жили в різні епохи, але обидва стали провідниками української нації. Це Григорій Савич Сковорода і Володимир Іларіонович Шинкарук.

Розмова про філософські погляди та значення цих особистостей відбулася 27 листопада 2017 року у Товаристві «Знання» України у форматі Шинкаруківських філософських читань, які традиційно проводяться у дні пам’яті академіка Володимира Шинкарука та у зв’язку із наближенняv 300-річчя від дня народження мандрівного філософа Григорія Сковороди.

У Товаристві «Знання» України 14 листопада 2017 року відбулася творча зустріч з академіком НАПН України, членом-кореспондентом НАПН України, доктором історичних наук Василем Миколайовичем Ткаченком з приводу презентації його нової книги «Україна: куди йдемо?».

У лекторії Товариства «Знання» України «Криниця мудрості» 7 листопада 2017 року відбулася досить цікава зустріч. Першим гостем лекторію був Василь Клічак, заслужений журналіст України, директор Видавничого центру «ПРОСВІТА», видавець книг для АТО, поет, лауреат 5 літературних премій, доцент КНУім. Тараса Шевченка.

На засіданні президії правління Товариства «Знання» України, що відбулося 26 жовтня під керівництвом Президента Товариства «Знання» України, академіка НАН України, академіка НАПН України Василя Григоровича Кременя, розглянуто низку питань.

Члени президії обговорили та ухвалили рішення про увічнення пам’яті видатних діячів вітчизняної науки, які очолювали Товариство «Знання» України упродовж його семидесятирічної історії – О.В. Палладіна, В.П. Комісаренка, Л. І. Кухаренко, Ф.Д. Овчаренка, М.Є. Сиваченка, І. І. Конділенка, І. І. Ляшка, В.І. Шинкарука - за доповіддю віце-президента Товариства О.С. Онищенка; про увічнення пам’яті видатного українського астронома, член-кореспондента НАН України, директора Київського планетарію у 2004-2016 роках, - за доповіддю ученого секретаря правління Товариства В. Ф. Василашка.

19 жовтня 2017 року Київський коледж Університету сучасних знань Товариства «Знання» України запросив учнів 9-11 класів шкіл м. Києва та Київської області на День відкритих дверей.

У конференц-залі Товариства гості познайомилися з умовами вступу, навчальним процесом, дізналися як живуть студенти коледжу.

Книгу «Веселі першокласники» Тетяни Петровької, члена Національної спілки письменників України, директора Київського коледжу Університету сучасних знань випустило у світ нещодавно вдавництво «Знання України».

У книзі зібрано вірші, які припадуть до душі дошкільнятам та учням молодших класів. Оформила видання художник Наталя Пшінка.

Такий захід, організаторами і партнерами якого виступила ціла група громадських організацій, товариств, підприємств, серед яких Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я», Національний центр аерокосмічної освіти молоді, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Товариство «Знання» України, ЮЖМАШ, Президентський фонд України, Київський планетарій, "Україна Є" та інші, тривав з 3 до 5 жовтня.

Студенти Київського коледжу Університету сучасних знань не лише здобувають правові, економічні знання, вивчають видавничу справу та редагування, а й мають можливість прилучитися до сфери мистецтва.

Нещодавно до конференц-зали Товариства «Знання» України завітала група артистів та студентів Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв на чолі з професором, заслуженим артистом України, лауреатом Міжнародної премії за доброчинність «Українська хата» Віктором Кувуном.

У Товаристві «Знання» України за участю керівника Українського мовно-інформаційного фонду Національної академії наук України академіка Анатолія Широкова і голови правління Товариства «Знання» України , президента Університету сучасних знань, член-кореспондента НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України Василя Кушерця відбулося відкриття на базі Товариства Загальноукраїнського центру словникарства.

У Товаристві "Знання" України 1 вересня 2017 року врочисто відзначено День знань із врученням першокурсникам Університету сучасних знань (УСЗ), Київського коледжу УСЗ Значка Товариства "Знання" України, символічних Залікової книжки і Ключа від УСЗ, вітальної листівки Товариства. З нагоди свята Дня знань відбувся цікавий концерт, який вели студенти УСЗ Вікторія Негрішна та Іван Гайденко. Автори сценарію – Василь Кушерець та Василь Неволов. Режисер-постановщик – Юрій Перенчук. Ведучі зазначили, що метою вступу до вищого навчального закладу є реалізація запиту найвищих цінностей в особистому бутті, а також отримання навичок самостійно формувати реальність та виробити уміння концентруватися на проблемах та їх вирішеннях.