У конференц-залі правління Товариства "Знання" України відбулася цікава і змістовна зустрічз з головою НСПУ, відомим публіцстрм і громадським діячем Михайлом Сидоржевським на тему: «НІ – ПОСТУПКАМ ІМПЕРІЇ».Автор презентував майбутній свій роман про боротьбу за Незалежність, розповів про НСПУ, її шефство над зоною АТО, наснажив колег вірою у перемогу у боротьбі з агресором в Донбасі і Криму та корупцією, відповів на гострі запитання слухачів. Хор "Чумаки" привітав учасників зустрічі чарівними народними піснями.

У Київському планетарії 10 липня 2017 року відбулося урочисте вручення дипломів молодших спеціалістів випускникам, які вивчали право, економіку, менеджмент, видавничу справу та редагування.

Логічним продовженням конференції «Україна сьогодні: останні тенденції економічного розвитку» (відбулася 29 червня 2017 року у Товаристві «Знання» України) став круглий стіл «Економічне співробітництво між Україною та Республікою Словаччина: відкриття нових можливостей», який пройшов 30 червня 2017 року в офісі Юридичного бюро «Егоров, Пугінскій, Афанасьєв і Партнери». Круглий стіл було організовано Товариством «Знання» України спільно з Асоціацією «Український національний комітет Міжнародної Торговельної Палати» (ICC Ukraine) та Українсько-Словацьким Центром Партнерства.

У Товаристві «Знання» України відбулася зустріч з поетом, членом Національної спілки письменників України, лауреатом багатьох літературних премій Петром Перебийносом.

Ведучим зустрічі був заслужений журналіст України, учений секретар правління Товариства «Знання» України Василь Василашко.

Петро Перебийніс видав більше 20 поетичних збірок. На його вірші написано немало пісень. Найбільш відомі його ліричні та поетичні твори «На світанку роси», «Пісня пам’яті», «Тінь янгола», «Пшеничний годинник», «Точний час» та інші. У його поезіях рідна природа, натруджені батьківські та материні руки, любов і кохання, Батьківщина, рідне слово.

Шановні колеги!

Товариство «Знання» України, юридична компанія «EVERLEGAL», Центр зовнішньополітичних досліджень «OPAD» та Українсько-Словацький Центр Партнерства (УСЦП) висловлюють Вам свою глибоку повагу та мають честь запросити Вас узяти участь у Міжнародній конференції «Україна сьогодні: останні тенденції економічного розвитку», яка відбудеться 29 червня 2017 року в м. Києві (проект програми додається).

У Києві 9 червня 2017 року під головуванням Президента Товариства «Знання» України, академіка НАН України і Національної академії педагогічних наук України, доктора філософських наук, професора Василя Кременя відбувся VII позачерговий з’їзд Товариства. На ньому розглянуто питання «Про організаційно-правовий статус відокремлених структурних підрозділів (місцевих осередків) Товариства «Знання» України» та внесення відповідних змін до Статуту Товариства «Знання» України».

У Товаристві «Знання» України 30 травня 2017 року відбулася зустріч з політиком, громадським діячем, народним депутатом України, Героем України, членом Національної спілкп письмеників України, автором Акту про Незалежність України, лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка Левком Григоровичем Лук’яненком.

В Інформаційному агентсві «Укрінформ» 25 травня 2017 року відбувся круглий стіл «Державотворчі концепції у працях Івана Франка: актуальність на сучасному етапі».

Організаторами цього заходу, присвяченого пам’яті Великого Каменяра у день його смерті, виступили Товариство «Знання» України, Міжнародний Фонд Івана Франка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Університет банківської справи. Модератор заходу - директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус.

Організаційницй комітет з питань координування заходів із вшанування пам’яті видатного українця, філософа, письменника і поета, державотворця Івана Франка у день його смерті провів спільно з Міжнародним Фондом Івана Франка, Товариством «Знання» України, Національним драматичним театром імені І. Франка на площі його імені, біля обеліску покладання квітів і публічну акцію.

У конференц-залі Товариства «Знання» України відбулася низка круглих столів, що проводилися за участю студентів коледжу Університету сучасних знань, викладачів коледжу та університету, представників інших навчальних закладів.  Студенти поповнювали знання з конкретних тем, аналізуючи та висвітлюючи у своїх виступах окремі питання правознавства, журналістики, видавничої справи та редагування, фінансів і кредиту, зокрема такі важливі як жанрова різноманітність у різних видах видавничої продукції, соціалізація особистості, сутність та роль економічної культури в розбудові сучасних соціально-економічних відносин в Україні, націотворчі особливості сучасної історії та сучасної освіти.