19 жовтня 2017 року Київський коледж Університету сучасних знань Товариства «Знання» України запросив учнів 9-11 класів шкіл м. Києва та Київської області на День відкритих дверей.

Книгу «Веселі першокласники» Тетяни Петровької, члена Національної спілки письменників України, директора Київського коледжу Університету сучасних знань випустило у світ нещодавно вдавництво «Знання України».

У книзі зібрано вірші, які припадуть до душі дошкільнятам та учням молодших класів. Оформила видання художник Наталя Пшінка.

Такий захід, організаторами і партнерами якого виступила ціла група громадських організацій, товариств, підприємств, серед яких Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я», Національний центр аерокосмічної освіти молоді, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Товариство «Знання» України, ЮЖМАШ, Президентський фонд України, Київський планетарій, "Україна Є" та інші, тривав з 3 до 5 жовтня.

Студенти Київського коледжу Університету сучасних знань не лише здобувають правові, економічні знання, вивчають видавничу справу та редагування, а й мають можливість прилучитися до сфери мистецтва.

Нещодавно до конференц-зали Товариства «Знання» України завітала група артистів та студентів Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв на чолі з професором, заслуженим артистом України, лауреатом Міжнародної премії за доброчинність «Українська хата» Віктором Кувуном.

У Товаристві «Знання» України за участю керівника Українського мовно-інформаційного фонду Національної академії наук України академіка Анатолія Широкова і голови правління Товариства «Знання» України , президента Університету сучасних знань, член-кореспондента НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України Василя Кушерця відбулося відкриття на базі Товариства Загальноукраїнського центру словникарства.

У Товаристві "Знання" України 1 вересня 2017 року врочисто відзначено День знань із врученням першокурсникам Університету сучасних знань (УСЗ), Київського коледжу УСЗ Значка Товариства "Знання" України, символічних Залікової книжки і Ключа від УСЗ, вітальної листівки Товариства. З нагоди свята Дня знань відбувся цікавий концерт, який вели студенти УСЗ Вікторія Негрішна та Іван Гайденко. Автори сценарію – Василь Кушерець та Василь Неволов. Режисер-постановщик – Юрій Перенчук. Ведучі зазначили, що метою вступу до вищого навчального закладу є реалізація запиту найвищих цінностей в особистому бутті, а також отримання навичок самостійно формувати реальність та виробити уміння концентруватися на проблемах та їх вирішеннях.

Сучасні знання - це знання які адекватно відображають сучасний світ, швидко змінюється. Ми впевнені, що він змінюється за законами доброти, краси та любові, інших альтернатив немає. Разом зі світом змінюємося і ми завдяки накопиченню думок та досвіду численних розумів як найголовнішою ознакою повного й цілісного знання людини, яка досягає швидкого завоювання нового, сучасного знання.

Сучасні знання - це ті, що мають технологічне значення, виступають інтелектуальним капіталом як основним ресурсом держави і в них домінують духовні та соціокультурні смисли.

23 серпня 2017 року у Зоряній залі Київського планетарію відбувся Урочистий вечір з нагоди Дня Незалежності України. Вечір розпочався з лекції голови правління Товариства «Знання» України, президента Університету сучасних знань, член-кореспондента НАПН України, доктора філософських наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Василя Івановича Кушерця на тему: «Употужнення Української Держави».

У конференц-залі правління Товариства "Знання" України відбулася цікава і змістовна зустрічз з головою НСПУ, відомим публіцстрм і громадським діячем Михайлом Сидоржевським на тему: «НІ – ПОСТУПКАМ ІМПЕРІЇ».Автор презентував майбутній свій роман про боротьбу за Незалежність, розповів про НСПУ, її шефство над зоною АТО, наснажив колег вірою у перемогу у боротьбі з агресором в Донбасі і Криму та корупцією, відповів на гострі запитання слухачів. Хор "Чумаки" привітав учасників зустрічі чарівними народними піснями.

У Київському планетарії 10 липня 2017 року відбулося урочисте вручення дипломів молодших спеціалістів випускникам, які вивчали право, економіку, менеджмент, видавничу справу та редагування.