15 березня від Товариства "Знання" України у Київському міському будинку вчителя було вручено Почесну грамоту і премію засновнику, керівнику і головному диригенту славетного хору "Чумаки" Василю ТРИЛІСУ, що працює при Товаристві, за знаменний внесок у поширення народної, чумацької пісні, в духовне та інтелектуальне збагачення українського суспільства і в національно-патріотичне виховання громадян та з нагоди 80-річчя відомого митця.

У Київському планетарії Товариства «Знання» України 9 березня 2017 року відбулася мистецька акція «Шевченківські імперативи», присвячена Тарасові Григоровичу Шевченку.

У її рамках об 11 годині у фойє планетарію урочисто відкрито дві виставки: картин народного художника України, Шевченківського лауреата Валерія Франчука та унікальна колекція видань «Кобзаря» Тараса Григоровича Шевченка, шевченкознавця, заступника голови Федерації профспілок України Євгена Драп’ятого.

Захоплення приміщень, які орендувало Товариство «Знання» України, упродовж тривалого часу, в яких розміщувалися редакції щорічника «Наука і культура» і журналу «Трибуна», відбулося ще в січні 2011 року. Друковані видання працювали в приміщеннях по колишній вул. Прорізній, 10 з 1965 року , справно сплачуючи орендну плату. Під час захоплення рейдерами було привласнено інтелектуальну та матеріальну власність - книги, картини, архівні матеріали, редакційну техніку та ін.

Цій темі присвячена чергова лекція в рамках співпраці Товариства «Знання» України і громадської організації «Українська Республіканська Платформа». Її прочитав керівник Центру «Перспективи Східної Європи» Микола Воробйов.

У Товаристві «Знання» України відбувся захід, присвячений українській поетесі Лесі Українки у день її народження.

Про значення творчості Лесі Українки говорили голова правління Товариства «Знання» України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець, учений секретар Товариства, поет Василь Василашко, який прочитав свій вірш, присвячений творчості видатної українки.

Останнім часом все частіше в засобах масової інформації, на різних засіданнях і форумах йдеться про стан українсько-польських та польсько-українських відносин, спричинених українофобськими настроями, за якими зримо прослідковується російський слід.

Темі історії та відносин двох сусідських держав присвячена книга публіциста, філософа Сергія Грабовського «Колоніальні війни Другої Речі Посполитої і її наслідки», що видана нещодавно Інформаційно-видавничим центром Товариства «Знання» України.

У конференц-залі Товариства «Знання» України в рамках співпраці Товариства з громадською організацією «Українська Республіканська Платформа» публічну лекцію на тему «Традиції республіканізму в Україні» прочитав Сергій Станіславович Коваленко, науковець, видавець, громадсько-політичний діяч.

Лектор зазначив, що республіканізм як громадська течія має в Україні свою історію, яка сконцентрована у у книзі про історію українського республіканізму, одним із авторів якої він також є.

15 лютого 2017 року майбутні фахівці з видавничої справи та редагування, студенти 4-го курсу Київського коледжу Університету сучасних знань (Шпирко Катерина, Стрижак Ірина, Мартиненко Дарина, Місяць Павло, Ситниченко Вадим) та віце-президент УСЗ, старший викладач Василь Федорович Василашко відвідали єдине національне видавництво – видавництво дитячої літератури "Веселка".

День Святого Валентина, 14 лютого, – це саме той день, коли варто відірватись від сірих буднів і згадати про високе почуття, яке змушує людей робити воістину великі подвиги. А ім’я цьому почуттю – кохання. Атмосфера в Університеті сучасних знань в цей день наповнювалася романтичними розмовами, біганиною з "валентинками".

У Товаристві «Знання» України 26 січня 2017 року розпочато цикл лекцій Університету третього віку «Європейський».

Це спільний проект консорціуму організацій України та Польщі. Замовником проекту є Товариство «Знання» України, а лідером-виконавцем - громадська організація «Ліга Розвитку Науки».