У Товаристві «Знання» України 16 травня 2017 року відбулася презентація словників, присвячена їх створенню та перспективам розвитку словникової бази в країні.

Організаторами симпозіуму «Словники України: паперові та електронні» та основними його учасниками виступили Український мовно-інформаційний фонд Національної Академії наук України, Інститут мовознавства НАН України, Товариство «Знання»України, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський університет імені Бориса Грінченка, Університет сучасних знань, Науково-навчальний центр «Знаю».

Мета проекту – модернізація та інноваційність освіти дорослих, кооперація з реальними секторами ринку та надання можливості всім бажаючим отримати знання та професійні навички з адаптації людини в сучасному суспільстві.

Пріорітетні напрями: фінансова грамотність, компьютерна грамотність, самореалізація та самозайнятість українця шляхом створення власних соціальних підприємств.

Лекцію на тему «П’ятидесятниця: діяння апостолів” прочитав 11 травня 2017 року у лекторії Товариства «Знання» України директор Інститутку проблем штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України та Національної Академії Наук України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки, доктор технічних наук, професор блогослов’я Шевченко Анатолій Іванович.

«І посіялись зерна любові, рясним квітом краси й доброти...» - під таким девізом 25 квітня 2017 року в Товаристві «Знання» України відбулося обласне літературно-мистецьке свято «Зерна доброти».

Президія правління Товариства «Знання» України 20 квітня 2017 року розглянула на засіданні низку актуальних питань діяльності цієї громадської організації.

Вів засідання Президент Товариства «Знання» України, академік НАН України, академік НАПН України Василь Григорович Кремень.

14 квітня 2017 року на базі Київського планетарію відбулась Всеукраїнська науково-практична учнівсько-студентська конференція «Українська наука в інформаційних вимірах: проблеми і перспективи».

У роботі конференції взяли участь науковці та обдарована учнівська і студентська молодь.

14 квітня 2017 року в Зоряній залі Київського планетарію Товариства «Знання» України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Українська наука в інформаційних вимірах: проблеми і перспективи». Організаторами цього заходу виступили Товариство «Знання» України, Приватний вищий навчальний заклад «Університет сучасних знань», Київський коледж УСЗ, Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді».

Напередодні пасхальних днів у Товаристві «Знання» України відбулися цікаві зустрічі: з колишнім технічним директором компанії «Моторола» Керол Бейлі і директором Інституту штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України та НАН України, член-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України, доктором технічних наук, професором, доктором богослов’я Анатолієм Івановичем Шевченком, поетесою Симошенко Світланою Анатоліївною.

Заснований Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародний день щастя, завданням якого визначена підтримка ідеї, що мрія про це досить багатозначне поняття є спільною для всіх жителів земної кулі, не залишився в Україні не поміченим. Відзначається День щастя 20 березня, коли ніч за тривалістю дорівнює дню, а надалі день довшає. Це символічно, бо стає більше світла і сонця, а це сприяє щастю.

15 березня від Товариства "Знання" України у Київському міському будинку вчителя було вручено Почесну грамоту і премію засновнику, керівнику і головному диригенту славетного хору "Чумаки" Василю ТРИЛІСУ, що працює при Товаристві, за знаменний внесок у поширення народної, чумацької пісні, в духовне та інтелектуальне збагачення українського суспільства і в національно-патріотичне виховання громадян та з нагоди 80-річчя відомого митця.