У квітні 2014 року в Мистецькому Арсеналі (м. Київ) відкрився ІV Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" — унікальна подія, що об'єднує літературу і мистецтво.
Книжковий Арсенал – це 5-денний насичений марафон подій про заохочення до читання, стимулювання розвитку українського книговидання шляхом міжнародного обміну, підтримання сучасної інтелектуальної і мистецької книги, відображення спорідненості літератури з іншими видами творчості.

Під час фестивалю традиційно діє Інноваційний освітній проект для дітей та підлітків „Арсенал ідей" – інтерактивна наукова лабораторія для юних відвідувачів, що створена за ініціативи Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» і підтримки компанії «Сингента», яка пропонує відвідувачам цікаві лекції, вікторини, презентації та інші інтерактивні заходи.
У зоні біології Наукової лабораторії компанія «Сингента» представляє живі рослини, насіння, які юні відвідувачі зможуть вивчати та досліджувати, а також провела ряд активностей, що дозволять більше дізнатися про навколишнє середовище, життя рослин та природу. Також за підтримки компанії «Сингента» проходитимуть інтерактивні пізнавальні події, які привертають увагу до питань захисту навколишнього середовища, забезпечення людства ресурсами, можливих шляхів оптимізації цього процесу, «здоров'я» рослин та їх важливої ролі у житті планети.
Мистецька лабораторія за підтримки компанії „Сингента" представила масштабне екопанно «Нива життя», яке виконане із зерна різних культур та слугує натхненням маленьким відвідувачам проекту для створення власних робіт. За допомогою різноманітних зерен діти, фантазуючи, відтворюють своє поле життя.
Приклад „Сингенти" вартий наслідування. (Вл. інф.).