У Нью-Йорку відкрилася найстаріша і найбільш відвідувана виставка автомобілів. У цьому році в рамках автосалону експонується більше 30 автоновинок, від люксових до широко доступних.
Компанія Aifa Romeo на виставці представила новий спорткар 4С. Завдяки використанню карбонового волокна в конструкції цей двомісний родстер важить всього 900 кілограмів. Розгін до 100 кілометрів за годину триває 4,5 секунди, максимальна швидкість складає 258 кілометрів за годину.

Німецький концерн BMW демонструє два гібридних автомобілі – і3 та і8. „і8 – це суперкар завтрашнього дня. Треба взяти до уваги, що він має розгін до ста кілометрів за чотири секунди і проїжджає до 30 кілометрів на одному літрі палива. Таких результатів поки що ніхто не домігся", - розповів президент північно-американського відділення BMW.
У більш доступному ціновому секторі також представлені кілька цікавих новинок. Toyota оновила свій автомобіль Gamm, трохи змінивши дизайн. Протягом 12 років це була марка США, що найбільш продавалася, поки що у неї не з'явився конкурент. Не відстає від неї й південно-корейський виробник Hyundai, що оновив свою Sonata.
Відзначимо, що Нью-Йорський міжнародний автосалон – найстаріша й найбільш відвідувана виставка в США. В цьому році вона проходить 112-й раз. ( За інформацією ЗМІ).