У квітні 2014 року асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція «AgriJob» ініціювали всеукраїнський проект «Найкращі студентські ідеї для агробізнесу», метою якого є пошук обдарованих студентів та випускників, налагодження комунікації між роботодавцями та молодими фахівцями, сприяння інноваційному розвитку агробізнесу, а також посилення ролі корпоративної соціальної відповідальності серед аграрних компаній.
Суть конкурсу полягає в об'єднанні студентів у команди задля генерації нових ідей для аграрного бізнесу. Авторам найцікавіших ідей буде запропоновано написати бізнес-плани щодо їх реалізації, а п'ять найкращих команд, за рішенням незалежної комісії, презентуватимуть свої бізнес-плани на окремій сесії, яка відбудеться 4 грудня 2014 року в м. Києві. Переможці отримають грошові призи, можливість пройти стажування у компаніях-партнерах проекту та взяти участь в агробізнес-заходах України.

«Проект має на меті двоєдине завдання. З одного боку, підживити бізнес новими ідеями, бо молодь завжди була і буде найбільш креативною частиною суспільства, а, з іншого, дати можливість найбільш обдарованим учасникам знайти роботу в передових компаніях, адже пробитись кар'єрними сходинками не так просто, особливо випускникам. У сучасних складних фінансово-економічних умовах важливість цього проекту важко переоцінити, тому що питання людського капіталу є ключовим у будь-якому секторі економіки, і агропромисловий комплекс – не виключення», - сказав генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Володимир Лапа.
«У даного проекту безліч переваг. По-перше, він всеукраїнський, тобто студенти всіх регіонів знаходяться у рівних умовах. По-друге, ми не обмежуємося лише агротехнологічними спеціальностями, що дозволяє студентам будь-яких факультетів і напрямків спробувати свої сили. Також ми з радістю запрошуємо до участі молодих людей, які вже закінчили навчання, але мають ідеї для агробізнесу і бажають ними поділитися. В цілому проект дає можливість студентам та випускникам проявити себе, а наша місія полягає в тому, щоб допомогти талановитій молоді та роботодавцям знайти один одного», - прокоментувала координатор агенції «AgriJob» асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Анна Фещенко.
Партнерами проекту виступили провідні агропромислові компанії: Сігнет Холдинг, Байєр, Басф, Ерідон, КВС-Україна, Представництво компанії AGCO в Україні, New Holland Agriculture. (прес-служба «AgriJob»).