Компанія «Монсанто-Україна» в березні 2014 року запросила своїх ключових клієнтів до участі у Світовому саміті. Щорічний захід цього разу пройшов у Південно-Африканській Республіці. Участь у ньому взяли представники 35 аграрних компаній з 8 країн світу, у тому числі – 8 компаній з України. Ключові клієнти «Монсанто», що були представлені на саміті, обробляють понад 5 мільйонів гектарів землі, в тому числі понад 1,3 мільйона гектарів – під кукурудзою.

П'ятиденна програма саміту була присвячена перспективам розвитку сільського господарства світу та Африки зокрема, інвестиційному потенціалу та найкращим аграрним практикам континенту. Учасники заходу мали нагоду познайомитись, обмінятись досвідом та налагодити зв'язки з аграріями Африки, представниками уряду Південно-Африканської Республіки та ключовими клієнтами «Монсанто» з інших країн, а також відвідати місцеві господарства. Для українських аграріїв особливо цікавим було вивчити африканський досвід культивації кукурудзи в екстремальних умовах та дізнатися про нові технології вирощування.
Віце-президент «Монсанто» з напряму просапних культур та овочів на міжнародних ринках Майк Френк розповів присутнім про світові тенденції в аграрній сфері та про бачення і стратегію компанії щодо майбутнього сільського господарства. А глобальний директор з маркетингу Джим Боуман зосередився на перспективних напрямах досліджень «Монсанто», майбутній продукції компанії – зокрема, мікробіологічних технологіях і технологіях точного землеробства – та користі, яку вони принесуть сільському господарству світу.
Компанія «Монсанто» організовує щорічний Світовий саміт ключових клієнтів з 2013 року для того, щоб надати аграрним компаніям платформу для навчання, обговорення проблем сільського господарства та обміну досвідом. Цей захід є свідченням відданості «Монсанто» побудові довгострокових партнерських стосунків з клієнтами. Минулого року він відбувся у Бразилії.
«Монсанто» є однією з провідних компаній світу, діяльність якої зосереджена на сталому розвитку сільського господарства. Розробляє та постачає інноваційні сільськогосподарські продукти й інтегровані рішення для підтримки діяльності агровиробників, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур, що в подальшому використовуються для виробництва продуктів харчування, палива та одягу. «Монсанто» є міжнародною компанією, що входить до рейтингу Fortune 500. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сент-Луїсі (Міссурі, США). У 404 підрозділах «Монсанто» у 66 країнах світу працюють понад 20 тис. співробітників. Компанія пропонує сільгоспвиробникам високоякісне сортове насіння та гібриди кукурудзи, сої, бавовнику, ріпаку та овочів, щороку інвестуючи понад 1,5 млрд. доларів у наукові розробки, спрямовані на підвищення продуктивності аграрного сектору.
У 1991 році «Монсанто» стала першою іноземною компанією, яка підписала контракт на постачання засобів захисту рослин в Україну. У 1992 році було відкрито Київський офіс компанії. «Монсанто» виробляє в Україні та імпортує до України якісне та високопродуктивне насіння кукурудзи та ріпаку лише традиційної селекції. Повністю дотримуючись вимог українського законодавства, компанія в Україні не займається продукцією з генетичними модифікаціями. Насіння кукурудзи та ріпаку «Монсанто» представлене в Україні брендом ДЕКАЛБ, насіння овочів – брендом «Семініс», засоби захисту рослин – брендами «Раундап» та «Харнес». (За прес-релізом компанії „Монсанто")