Компанія Apple буде успішно працювати і в 2075 році, поряд з Google з Facebook, заявив творець комп'ютерів Apple I і Apple II Стів Возняк.

nis1До 2075 року люди будуть жити в "розумних містах", побудованих в пустелях, перенесуть на Марс важку промисловість і зможуть обходитися без лікарів, повідомив співзасновник компанії Apple Стів Возняк напередодні триденної конференції Comic-Con, яка пройде... в Сан-Франциско і буде присвячена темі "Майбутнє людства: де ми будемо в 2075 році", передає "Гордон" з посиланням на USA Today.

За словами Возняка, пустелі можуть бути ідеальним місцем для міст майбутнього, побудованих з нуля. У них не буде житлових проблем, люди будуть пересуватися між куполоподібними структурами, а спеціальні костюми допоможуть їм виходити назовні.

Важливу роль у житті людей буде грати штучний інтелект, впевнений співзасновник Apple. "Прямо як сцена з фільму "Особлива думка", коли люди взаємодіяли з усякими розумними стінами та іншими поверхнями для здійснення покупок, спілкування та розваг", – говорить Возняк. На його думку, нові технології дозволять людям проводити самодіагностику і відмовитися від лікарів.

Він упевнений, що через 50 років люди колонізують Марс. На його думку, Земля буде місцем для життя, а Марс – для важкої промисловості.

При цьому Возняк упевнений, що виявити позаземні цивілізації до цього часу не вдасться. "Спробувати варто, але особливих надій у мене немає", – зазначив він.

На думку Возняка, компанія Apple буде успішно працювати і в 2075 році, поряд з Google з Facebook.

Стів Возняк – американський винахідник, інженер-електронник і програміст, співзасновник компанії Apple. В середині 1970 р. спроектував комп'ютери Apple I і Apple II (18.04.2017).