У квітні 2016 року швейцарці експонуватимуть новий гіперкар F1 від компанії Weber Sportcars під назвою FasterOne , яка розроблялася шість років і не один раз змінювалася.

Компанія Weber Sportcars гарантує, що цей автомобіль буде найшвидшим на планеті спорткаром, що буде допущений до поїздок на дорогах загального користування.

Компанія заявила, що довжина цього автомобіля буде становити 4,5 метрів, ширина – 2,04 (3040 мм), а його маса – 1250 кг. Також у цієї спортивної машини скоріше всього будуть карбонові панелі кузова, монокок з вуглепластика, трубм з хроммолібденового сплаву. З’являться ще й активні елементи аеродинаміки: задній спойлер, що піднімається, «повітряні» гальма (він буде підніматися вертикально і слугуватиме додатковою гальмівною системою, що дуже зручно).

Цей автомобіль буде мати потужний десятициліндровий двигун з двома турбінами, потужністю рівною 1200 кінським силам і об’ємом 5,6 літрів. Коробка передач – шестиступінчаста, і що найголовніше, передачі можна переключати.. Це дає ще більший комфорт під час руху. Переконатися в тому наскільки потужна ця машина можливо, перевіривши час, за який цей автомобіль бере розгін. До прикладу, стрілка спідометра досягає 100 км/год. за 2,5 секунди, 200 км/год – за 6,6 секунд, а 300 км/год. – за 16,2 секуди.

З такими параметрами FasterOne в майбутньому зможе успішно конкурувати з Bugatti Veyron Super Sport. Максимальна швидкість FasterOne, яку він може досягнути, – 400 км/год.

Швейцарська компанія заявляє, що суперкар буде також мати кілька паливних баків, загальний обсяг яких 110 літрів, систему повного приводу, покращену дванадцятипоршневу гальмівну систему та двацятидюймові диски коліс з покришками (за матеріалами ultramir.net, Новини України і світу, http://news.eizvestia.com/news-auto/full/352-samyj-bystryj-avtomobil-na-planete).