Про це йшлося на лекції «Гібридна війна – традиційна й органічна для Росії форма воєнного конфлікту», яку прочитав у лекторії «Трибуна українознавця» голова правління всеукраїнського громадського об’єднання «Центр стратегічних досліджень», співкоординатор Коаліції патріотичних сил Донбасу, кандидат технічних наук Павло Григорович Жовніренко.

Ведучий лекції – голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України Василь Іванович Кушерець.

Лектор зазначав, що воєнні конфлікти для Росії – це звичайне явище. Ця країна підтримує різні громадські організації правого і лівого напрямів з метою використання їх у своїх власних амбіційних планах. Росія порушує міжнародні правила, між тим прагне бути світовим гравцем, робить спроби зруйнувати світовий порядок в Європі і світі. Розв’язані нею конфлікти в Грузії, Молдові, Україні, Сирії – яскраве тому підтвердження.

Війна в Донбасі - це ще один приклад загарбницької політики і поневолення сусідніх народів. Причини цього в самій Росії, в її історичних коренях – московська орда, царські загарбницькі війни Афганістан, Чечню.

Сьогоднішня Росія – це корумпована держава, в якій немає свободи слова, будь-яка власна думка присікається, народ зомбований.

Насправді ця країна вже не така сильна. Протести у ній наростають, і закони природи спрацюють. Російський народ, нарешті, зрозуміє згубність імперської політики.

Прес-центр правління Товариства «Знання» України

13.04.2017 р.