29339525 776083525917640 77477550707703808 n

Вельмишановний Олексію Семеновичу!

Від імені Товариства "Знання" України сердечно вітаємо Вас як віце-президента Товариства, члена президії правління Товариства, талановитого сіяча наукових знань, зі славним ювілеєм - 85-річчям від дня народження!

Ваші лекції як доктора філософських знань, талановитого, багатолітнього лектора Товариства духовно наснажують людей різного віку! Ваші знання активно сприяють національно-патріотичному вихованню громадян, збагаченню інелектуального потенціалу нації.

Soroka M.M.journ

Шановний Михайле Михайловичу! Від правління Товариства «Знання» України і Університету сучасних знань Товариства сердечно вітаємо Вас як заслуженого журналіста України, голову Київської організації Національної спілки журналістів України, ветерана Товариства з важливою датою у Вашому житті – 70-річним ювілеєм!

Високо цінуємо Ваш внесок як сіяча знань, блискучого журналіста, одного з багаторічних керівників Національної спілки журналістів України, провідних періодичних видань України у розвиток науково-просвітницької діяльності Товариства, у національно-патріотичне виховання громадян і щиро бажаємо Вам доброго здоров»я, великого людського щастя, здійснення найсвітліших мрій, родинного достатку, подальшого повноцінного довголіття і і нових творчих звершень на благо рідної України!

З глибокою повагою

Президент Товариства «Знання»України,
академік НАН України, академік НАПН України В.Г. Кремень

Голова правління Товариства «Знання» України,
президент Університету сучасних знань,
член-кореспондент НАПН України,
заслужений діяч науки і техніки України В.І. Кушерець

Учений секретар правління Товариства
«Знання» України, заслужений журналіст України В.Ф. Василашко

6 лютого 2018 року

14694788 images 1872424688

Вельмишановний Василю Івановичу!

Сердечно вітаємо Вас від правління Товариства «Знання» України і Університету сучасних знань, від діячів науки і культури з когорти нашого Товариства, від усієї родини знаннівців з нагоди Вашого 70-річного ювілею!

З вершини літ видно Ваш звитяжний трудовий шлях з сім’ї гірників, жертв сталінських репресій, від відмінника освіти, до відомого вченого – професора, доктора філософських наук, заслуженого діяча науки і техніки України, члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України. Ваш потужний творчий потенціал вченого засвідчили три сотні наукових і науково-популярних публікацій, серед яких такі солідні видання, як науково-публіцистичні книги «Тарас Шевченко – на всі часи», «Україна понад усе. Час для України жити», «Біблія і наука» (у співавторстві), «Через терни – до України» (у співавторстві) та інші. Ви, не покладаючи рук, віддаєте усі свої сили і знання підготовці нової зміни науковців і викладачів вищої школи.

Вельмишановний Василе Івановичу!

Шлю найліпші привітання з нагоди Вашого ювілею.

Не буду дочасно зважувати Ваш творчий ужинок, бо не вистачить сил, щоб піднести і поставити на терези, не буду лічити щасливих днів, бо їм нема ліку.

Вірю, що щедроти української зозулі, мудрість вселенського сонця, що відганяють від Вас нав’язливий сум, забезпечать щастя, радість, успіхи.

Нехай так буде!

З пошаною Олег Гринів