З лекцією на тему «Нові тенденції в діяльності ООН щодо захисту прав людини» в лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України 14 березня виступив кандидат юридичних наук, доцент Університету сучасних знань Анатолій Мацько.

Ведучий – голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець.

На лекції йшлося про виконання найголовнішої Ковенції ООН - про права людини. Життя людині не дає держава. а сама природа, тому це право найголовніше. Всі види прав людини зосереджені в Конвенціях ООН. Останнім часом ця висока міжнародна організація приділяє більше уваги вирішенню гуманітарних питань, зокрема щодо дотримання громадянських прав, зосереджує увагу на розв’ язанні психологічни проблем людини, що постають у суспільствах багатьох країн, дотриманні гендерної рівності, захисті дітей.

Що стосується України, то мають місце порушення міжнародних норм при утриманні засуджених у місцях позбавлення волі, не повною мірою захищаються права людей з певними вадами, дітей. На жаль, не все ще роблять владні структури у плані контролю за виконанням Конвенцій ООН.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

15.03.2018 р.