Цей матеріал надрукований в Інтернеті ще в минулому році. Не всі з ним могли познайомитися. Передруковуємо його із значними скороченнями аби звірити свої власні відчуття з тими, які мають виникнути або вже виникл у кожного з нас – людей Землі після Квантового переходу.

vymirВсі ще пам'ятають очікування 2012 року, страх невідомості, перестороги стосовно катаклізмів, якими нас лякали... Перехід відбувся, але не там, де його чекали...
В січні 2013 року було розказано про експеримент, який тривав 10 років, з 2003 року.

 Планета почала жити в іншому вимірі.

Вчені ядерники працювали з атомом водню (він же — протон) і зафіксували спочатку пульсацію частинки протона, він, то зменшувався, то знову ставав звичайних розмірів. Вчені вважали це помилкою, впливом інших складових частин ззовні, але, врешті-решт, протон прийняв нове значення. Було зроблено відкриття, що частка протона зменшилася на 4%.Змінилося все – його швидкість, обертання, напрямок, діаметр. На перший погляд – подумаєш, протон змінився, дурниця! Але слідом за ним «поїхала» вся органіка, оскільки вона складається з водню. Змінилася щільність Матерії. (Левашов писав про властивості Матерії, що ми перейдемо в інший Простір, де буде більше світла).

За протоном рушили й інші частинки, і те, що вважалося ядерною фізикою непорушним, постане зовсім в іншому вигляді, в чужому. Немов ми інопланетяни і потрапили на іншу Планету. Ті закони, які були встановлені до 2013 року, раптом перестали працювати, тому що щільність Матерії стала іншою. Це величезна робота багатьох лабораторій наукового світу змусила вчених усього Світу об'єднатися, забувши всі чвари.

.Близько 10 провідних Інститутів атомної фізики, реакторів, лазерної техніки перевіряли один одного, але весь час приходили до одного- новоївеличини атома водню.

Якщо виходити із Законів тривимірного Світу, то це неможливо, але, тим не менш – фізика почала розкривати свої виміри. Це підтверджують астрофізики розрахунками багатомірності нашого Простору.

Тобто, доказово доведенно, що ми живемо в іншому вимірі! Відбувся Квантовий Перехід, частинка з одного рівня енергії перейшла на інший рівень енергії, при цьому повела себе як Нейтронна зірка – була велика, а стала маленькою.

Вважайте, що ми живемо на іншій Планеті, тому всі Закони починають працювати по -іншому. Вчені стикаються з цим на кожному кроці. Наші Закони – це Світ минулого!

Січень – березень 2013 року став багатим на радикальні наукові відкриття в астрономії та астрофізиці, які посипалися як з рогу достатку.

На орбіті Землі літає німецький телескоп Шпіцер, який точніше знаменитого Хаббла на кілька порядків, він побачив ультрачервоні (нам відомо інфрачервоні випромінювання, а тут, ультра – новий фізичний термін, що означає — ще глибше в Матерію) Галактики , вони яскравіше звичайних в 60 разів.

Це відкриття було зроблено спонтанно. Судіть самі, ще в грудні 2012 року їх не було, а в січні 2013 року вони з'явилися, за добу. Так не буває! Вони або є або їх немає..., значить, сталося за цю добу щось таке, що змусило поміняти Світ?

Звичайна електромагнітна шкала, яка представлена в підручниках фізики, довідниках, збільшилася на три октави в інфрачервоному діапазоні і три октави в ультрафіолеті. У нас стало на шість октав вище. Це відкрилася Матерія, якої до 2013 року не було, вона була з різних причин не проявлена, а тепер проявилася і фізичні прилади можуть її зафіксувати.

Ще одне відкриття – до 2013 року вчені знали, а нас з вами лякали, що наша Сонячна система рухалася в Чорну діру.

Вчені Новосибірська говорили, що ми йдемо в місце абсолютно незвіданих енергій, яких раніше не було і незрозуміло, що з цим буде далі.

А зараз дірки немає! А це астрофізичний об'єкт і він пропав. В центрі нашої Галактики тепер Чорної діри немає.

Вчені сильно злякалися, це відкриття засекретили і з інтернету воно пропало через два місяці після оголошення. Був такий сайт «Мембрана», де вчені публікували свої знахідки, тепер немає цього електронного журналу. На Чорній дірі він припинив своє існування.

Що ж сталося? Виявилося, що Чорна діра – це двері, які ми з вами пройшли, і двері зачинилися. Але, замість Чорної діри з'явився інший Об'єкт, це теж наукове відкриття, вже 2014 року – Магнитар.

Пульсуюча Зірка, але не Пульсар. Ця Зірка на всі боки розбризкує рідке магнітне поле. Це якась субстанція, що досі не названа (це не плазма). Вона розумна, складається з гранул. Гранули у неї бувають маленькі, на рівні елементарних частинок і великі, наприклад, завбільшки з Землю.

Спочатку цей Магнитар почули в березні 2014 року в радіодіапазоні і стали спостерігати, а в травні – побачили. За космічними мірками – це колосальний час. Зазвичай або чують або бачать, тобто мозок був готовий сприйняти цю інформацію.

Таким чином, ми опинилися на перших поверхах Тонкого плану, фактично, «на тому Світі», з чим ми вас і вітаємо! Частоти інші, органіка інша, це не повинно вас лякати жодним чином, наші тіла розкриваються своїм ходом.

Аж ось, Магнитар засвітився, синім кольором (до травня 2014 року він не світився).

Ще в 2005 році вчені нейрофізіологи відкрили в Гіпокампі у людини ділянку, яку назвали Блакитна або Синя пляма. Вона давно відома, але на неї не звертали особливої уваги, хіба мало чого в мозку у людини є...

Влітку 2014 року ця Синя пляма в мозку теж засвітилася, у всіх. Гіпокамп проектується на точку Життя і завідує життям людини на Тонкому плані і вище. Цей синій колір, якщо примружитися, іноді його видно, як срібний німб над головою. Це нове органічне Тіло і воно пульсує співзвучно Магнитару. Це єдина система, у них один базовий ритм – вальс.

Базовий ритм Всесвіту теж вальс, в різному виконанні, в різних октавах. Октава, на якому виконують вальс. Синя пляма і Магнитар в центрі Галактики – працюють в новій шкалі, включаючи три нові октави.

Виходить, що енергетичний спектр нового водню, абсолютно відмінний від спектру старого водню. Це спектр ультрачервоного кольору, більш глибинний, ніж інфрачервоний колір. Саме цей діапазон став провідним. Ми живемо і не знаємо, що сприймаємо зовсім інші енергетичні спектри. І це все приходить до свідомості людини.

Настав час, про який нам говорили – ось будете жити в Тонкому Світі, а там – все думкою управляється, захотів – пересунув стілець, захотів – сам злетів... Але, поки ми не дійшли до такої концентрації думки і до усвідомлення себе.

У зв'язку з цим почалися різні феномени.... Перший базовий феномен – світіння німба, до Переходу було Золотим (німби у святих на іконах...) і таким володіли лише Майстри, тому що було дуже жорстке магнітне поле навколо Землі, це поле було жорстким, і воно стримувало нашу генетичну структуру. А зараз це поле за фактом перестало бути жорстким, тобто, воно є, але зовсім інше.Воно дуже м'яке і ніжне і тим не менше дуже міцне, як павутина, спробуй її порвати, на розрив вона міцніше сталі.

Ось, приблизно такої структури йде нове магнітне поле.

Ви всі чули такий термін, як Акаші, це і є Золота структура, яка названа Протей, Блаватська його також згадує. Так от, цей Протей пішов до втілення. Це стало нашою новою нервовою системою, тепер вона у нас насичена світлом Протея. У нас інша нервова система, ми перестали бачити в тривимірності, у нас інші очі. Протягом останніх тисяч років до Переходу , як мінімум 26 000 років, у нас в оці у всіх була так звана сліпа пляма.

Це зоровий нерв, що йде глибоко в череп, він затикався якоюсь білковою тканиною, як заглушкою. Ця сліпа пляма закривала три чверті нашого сферичного зору. Ми не бачимо Чорну діру, а оскільки мозок нівелює різні нюанси, то і створюється ілюзія, що ми бачимо все.

Тим не менш, наявність сліпої плями дозволяло нам жити в 3-х мірному Просторі, обмеженому, жорсткому. Це було умовою Експерименту. Нам треба було вивчити щільний План і ми це завдання виконали. Тепер ми перейшли на «той Світ», наш Експеримент успішно завершено і це сліпа пляма стало розчинятися і зникати в оці, і зараз нам відкривається доступ до бачення багатомірності.

Це відкриття Планетарного масштабу, і це помітили вчені всіх країн. Змінився Тимус, чи вилочкова залоза, вона сама по собі дуже сакральна. Її і Олена Блаватська згадувала, і Реріхи. Зараз в Тимусі живе той самий Протей. Тут він локалізується, а потім розбризкується по всіх наших тонких нервових каналах. Сонячні, місячні меридіани, все тут задіюється, вони теж стали інші.

Та й імунний нагляд Протея змінився, якщо раніше ця система імунітету була формальна, то тепер вона відстежує кожну людську думку і тепер стало так важливо – вміти думати!

Думати перш, ніж подумав. Збувається все відразу і зараз, і головне зрозуміло чому...

І ще цікаво.

Серед усіх Галактик існують дві Золоті Галактики, найбільші – це наш Чумацький Шлях і туманність Андромеди. Так ось, вчені змогли зняти і підтвердити, що ці дві Галактики, якимось чином, з'єднуються...рукав від Чумацького шляху і Рукав від Галактики Туманність Адромеди, з'єдналися. Причому, це відбулося після Переходу з весни 2013 року, а навесні 2014 вони вже торкнулися одна одної. Тепер подумайте самі – як за один рік ці дві Галактики змогли одна одній «ручки потиснути»?

Змінився Час, змінилася енергія, змінилося наше сприйняття і ми стаємо тими багатовимірними істотами, які були спочатку задумані усіма Вищими Силами.

Багато відкриттів на рахунок наших думок, наприклад, встановлено зв'язок між депресією та остеопорозом – цілу серію відкриттів зроблено в університеті Єрусалиму. Доведено, що чим більше людина перебуває в депресивному стані, тим більше у неї починають розм'якшуватися кістки…

Раніше окситоцин був виключно жіночим гормоном, це гормон материнства, гормон звикання до немовляти, щоб молоко було в грудях, щоб не застоювалося..., ми пройшли Перехід і цей гормон став з'являтися й у чоловіків.

Не лякайтеся, вам народжувати не треба і груддю ми годувати також не будемо. Це гормон радості! Його вже обкатали з усіх боків у всіх лабораторіях і він тепер називається — гормон високої етики і високої моралі. Гормон моральності.

Ось і виходить – посміхнулись перед дзеркалом і отримали вищу етику чи живу етику про яку говорили Реріхи. Це дозволив зробити той самий зменшений водень.

Одна дія – а «поїхало» ВСЕ!

Тенденція на Планетарне омолодження...причому при посмішці задіяні цілі біохімічні каскади..., навіть біоядерні каскади, оскільки атом водню відноситься до елементарних частинок і коли він з'єднується з органікою, народжуються ядерноорганічні каскади, наука їх називає кваркомічні поля. Той самий золотий німб або срібний німб – це світ, який народжений цими полями, від їх взаємодії.

Зараз можна з'єднати все — органіку і духовний світ.

Раніше під нігтем був білок, який займався відтворенням тільки нігтя. Типу вічного двигуна, ніхто не вивчав — чому нігті ростуть, а цим займався білок… Він раптом почав активуватися і його почали знаходити взагалі скрізь в організмі — епітелії, у волоссі, у шлунку він раптом з’явився. Звідки він там виник, що там робить? З'ясувалося, що він відносився до абсолютно унікального древнього кодового набору — самовідновлення генетичної структури людини. Коротше кажучи - чарівна паличка.. І ось вона стала активуватися в тих місцях, які потрібно відновити.

Якщо це кишечник, то в потрібній частині він став з'являтися і відновлювати епітелії кишечника, якщо це якісь капіляри мозкових нюансів, значить, він там з'являється.

Це дуже зручна штука із серії того самого Планетарного омолодження. Розумного!!! Він же знає, куди потрібно приходити, а ми не знаємо, які нюанси у нас в організмі є. Просто треба довіряти цій новій структурі. Ніс, він може відчути запах, може відчути форму запаху, а ще він може відчувати світло. Не бачити світло, а відчувати. Одного разу ви зіткнетеся з цим.

І ще багато цікавого, що його спричинив Квантовий перехід. Хочете про це прочитати більше, набирайте «Планета почала жити в іншому вимірі».