Паразити всередині людського організму не таке вже й рідкісне явище в наш час.
З ними необхідно боротися най безжалісним чином. Адже вони отруюють і руйнують наш організм, передає Ukr.Media.

Позбутися від паразитів нам допоможуть народні засоби. Народна медицина накопичила великий досвід боротьби з непроханими гостями. Відомі різні способи і рецепти з очищення організму.

Ви часто ласуєте цукерками або чим-небудь солоденьким? На жаль, більшість людей (не тільки діти) мають цукрову залежність. Ви коли-небудь задавалися питанням — чому?

Є дві основні причини цієї залежності. Однією з них є паразити в організмі, іншою причиною – стрес. Коли людина їсть багато солодощів, вона створює умови для накопичення слизу в організмі. Тоді він і спричиняє розмноження грибів і бактерій.. Згідно зі статистичними даними, третина населення страждає від паразитів. Як правило, людина навіть не знає про їх присутність в організмі. Паразити, які там живуть, забирають нашу енергію. Щоб компенсувати її, організм повинен з'їсти що-небудь солодке, тому що саме глюкоза, яку містять цукерки, забезпечує швидку добавку енергії організму.

Як правило, якщо у вас є багато паразитів — ви будете мати більш товстий шар жиру в організмі. Якщо позбутися від паразитів, ваша вага нормалізується і тяга до солодкого зникне. І тоді, коли паразити припиняють брати вашу енергію, ви більше не будете сонливим, втомлюватися, не матимете головного болю, нездужання, і ви будете нормалізувати обмін речовин і багато іншого.

Для лікування паразитів і профілактики (навіть якщо ви вважаєте, що у вас немає їх в організмі), потрібно робити процедуру двічі на рік — один раз на шість місяців.

Найефективнішим методом очищення є суміш натуральних компонентів льону і гвоздики. Лляне насіння і гвоздика ефективні практично від усіх видів паразитів.

Для приготування цієї суміші необхідно взяти 10 частин лляного насіння і 1 частину сухої гвоздики (100 г лляного насіння і 10 г гвоздики). Подрібнити їх в кавомолці до тих пір, поки вони не перетворяться в порошок. Приймати по 2 столові ложки щодня, протягом трьох днів.

Порошок може бути доданий до приготовленої їжі, в один прийом їжі, або ви можете з'їсти його, а потім випити склянку теплої води (бажано зранку). Після трьох днів прийому цієї суміші, зробіть перерву на 3 дні. Потім повторіть цю процедуру знову і знову. Цю суміш слід вживати протягом місяця.

Не слід лякатися деяких реакцій організму, такі як свербіж, зміна кольору випорожнень, сечі або чогось іншого. Якщо ви щось помітили (не всі з них), то це ознака того, що очищення триває.

Це дуже ефективний засіб. Ця суміш залишається на стінках шлунково-кишкового тракту, в результаті чого паразити змушені залишити тіло.

Для того, щоб поліпшити результати і щоб паразити зрештою покинути своє місце проживання, рекомендується пити лляний чай на голодний шлунок. Для очищення організму також добре вживати кислі молочні продукти, насіння гарбуза, насіння соняшнику, волоські горіхи, петрушку, кріп, свіжі соки з фруктів і овочів.