Президент України Петро Порошенко на початку навчального року відвідав Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Глава держави, виступаючи перед студентами і викладами навчального закладу, високо оцінював внесок університету в багато галузей, зокрема в забезпеченні обороноздатності держави. Він сказав: «Я дуже вдячний вченим вишу за ті унікальні розробки, які підвищують рівень обороноздатності нашої держави. На сьогодні ці розробки фінансують і волонтери, і меценати, і, на щастя, вже частково держава в особі Укроборонпрому. Міноборони купує оборонні розробки, проводить випробування, ставить на озброєння, і вони вже допомагають ефективно захищати країну».

Під час ознайомлення із сучасними розробками творчих колективів студентів, науковців та виробничників Президент України звернув увагу на українську автоматичну стрілецьку зброю, гідроакустичні системи, автоматизовані системи охорони кордонів і протидії кібератакам. Особливо він зацікавився розробкою системи очищення питної води (за матеріалами ЗМІ).