В наш час хвороби хребта та суглобів турбують багатьох людей. Ефективних ліків, які б повністю позбавляли від них ще немає. Пошуки тривають і пропозицій багато. Про одну з таких розповів у лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України лікар-натуропат, автор книг «Метод лечения позвоночника, суставов и всего организма, Помоги себе сам» и «Как жить, чтобы не болеть и дожить до 100лет» Олексій Іванович Доля. Його книги видані в Сумах у 2013 і 2016 роках.

Тема лекції «Методи лікування хребта та суглобів».

Лектор наводив багато чинників, що сприяють виліковуванню багатьох хвороб людини і водночас впливають на покращення стану хребта та суглобів. Це лікування травами, зібраними в певний час року і дня на садибних ділянках, у лісі. Кожне зілля має своє призначення і застосовується для поліпшення функціонування певного органу залежно від наявності в ньому мікроелементів та вітамінів. Їх дію лікар перевірив на собі, коли важко захворів. Він розповідав як готувати різні трав’яні настоянки, в яких пропорціях і яким способом їх робити.

Однією із важливих методик лікування хвороб є рухові вправи. Лектор демонстрував окремі, що прості у виконанні, було б лише бажання. З простою палицею можна робити різні кругові рухи, згинання, розгинання і т. п. Вони діють досить ефективно на покращення стану багатьох органів організму.

Лекцію з цікавістю сприйняли слухачі, яких зібралося чимало в конференц-залі Товариства «Знання» України.

Ведучий лекції учений секретар правління Товариства «Знання України», віце-президент Університету сучасних знань, заслужений журналіст України Василь Федорович Василашк від імені присутніх висловив щиру вдячність лекторові за змістовну і корисну розповідь.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

6.04.2017 р.