Шановні працівники і активісти Товариства «Знання» України, прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, єднання і досягнення нових успіхів народу.

Наш синьо-жовтий прапор – це символ Свободи і Незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом українці утілили в життя віковічну мрію про повноцінну державну самостійність України. Наш Державний прапор ми маєм берегти і шанувати як найвищу національну святиню, що надихає нас гордістю за Україну, за наш великий народ.

Державна Незалежність, що символізує продовження тисячоліття нашої державності, відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку, культурної та економічної розбудови нашої держави. Свято Незалежності демонструє єдність поколінь, що виборювали волю Україні і тих, які виросли синами і дочками цієї волі. Всі покоління єднають символи – свобода, право вибору, демократичні цінності. Україна розвивається, відкриває для себе нові національні можливості та європейські перспективи і стандарти.

Діячі науки, освіти, культури, економіки, провідники сфери державного управління, що употужнюють силу Товариства «Знання» України, штатні працівники Товариства, з допомогою невичерпної сили наукових знань, науково-освітнього поступу багато роблять і робитимуть, щоб Державний прапор щасливо майорів над усіма регіонами України, включаючи весь Донбас і Крим, щоб зростали сконсолідовані зусилля народу для підвищення авторитету і могутності, розвитку і процвітання рідної України!

Слава Україні! Слава Героям України!

Президент Товариства «Знання»України,
академік НАН України і академік НАПН України В.Г. Кремень

Голова правління Товариства «Знання» України,
президент Університету сучасних знань,
член-кореспондент НАПН України,
заслужений діяч науки і техніки України В.І. Кушерець

Учений секретар правління Товариства
«Знання» України, заслужений журналіст України В.Ф. Василашко

23 серпня 2017 р.