У лекторії «Трибуна українознавця» член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії імені Івана Франка Володимир Білінський прочитав чергову лекцію на історичну тему, присвячену Київській державі IХ-ХII століть.

Ведучим на лекції був голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки Василь Кушерець.

Лектор детально зупинився на тому, науковці сусідньої держави підтасовували за вказівками правителів, серед яких Катерина 11, Петро 1 та інших, факти з метою знищення інформації про минуле українського народу. Це він демонстрував на прикладі давніх літописів, зокрема Руського, у який вписано нові сторінки, навіть вміщено малюнки, що підтверджують саме фальсифікацію. Підроблено хрест, якщо тоді, коли писався рукопис, він ще не існував як символ. Фальсифікація продовжується і досі. Тому вірити сусідам аж ніяк не можна. Таких фактів можна навести багато.

Відверту брехню російські історики продовжують тиражувати досі.

Завдання українців давати відсіч російській брехні, створювати справжню історію українського народу та його країни, плекати нашу українську мову.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

2.03.2017 р.