У Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відкрилася Тридцять п’ята міжнародна спеціалізована виставка  «ОСВІТА ТА КАР’ЄРА – 2019». Час роботи виставки 12-13 квітня 2019 року.

Організовує та проводить захід Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

виставка1На відкритті виставки взяв участь і виступив Василь КРЕМЕНЬ,Президент товариства «Знання» України, Президент НАПН України, академік НАН і НАПН України.

– Виставка кращих  досягнень закладів вищої освіти, наукових інституцій, громадських організацій, іноземних партнерів і закладів – свідчення змін на краще у якісних показниках суттєвих освітніх перетворень, бажання обміну інноваційним досвідом, устремління до досягнення зразків світового рівня.виставка 2аф

 На виставці виступив і голова правління товариства «Знання» України Василь КУШЕРЕЦЬ. Василь Іванович нагадав, що сьогодні ми ще й святкуємо Всесвітній день авіації і космонавтики. «Освіта , - знання – перед усім, - зазначив Василь Кушерець, Актуальною для сучасної освіти є модернізація змісту освіти, удосконалення освітніх програм з метою допомогти учню й студенту в їх культурній, професійній самоіндефікації».виставка

На виставці представлено видавництво «Знання України»  Товариства знання України.

Метою виставки є презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, проведення семінарів, круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій в галузі освіти, ознайомлення майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до вітчизняних та закордонних навчальних закладів.

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Фото автора