В Університеті сучасних знань Товариства «Знання» України відбувся перший випуск студентів коледжу, що навчалися за спеціальністю «Видавнича справа та редагування».

Із закінченням коледжу їх тепло привітали директор коледжу Наталія Михайлова, викладачі, знайомі та друзі.

У своїх дипломних роботах, які вони успішно захистили, випускники коледжу аналізували стан підготовки до випуску книг, Інтернет-сайтів з точки зору забезпечення якості вміщуваних матеріалів, перевірки фактів на їх істинність та правдивість, редагування різних видів літератури.

Студентка Людмила Матвієнко, яка закінчила коледж з відмінними оцінками, розробила й успішно захистила дипломну роботу на тему «Верифікація видавничої та Інтернет-продукції».

Випускниця коледжу Юлія Орлик працювала над темою історії писемності та книговидання, зокрема на території України. У своїй роботі вона розвіяла міф найближчого сусіда про те, що писемність в Україну принесли тільки Кирило і Мефодій. Беззаперечні факти підтверджують, що праукраїнці користувалися письмом ще задовго до Київської Русі.

Україна багата на історичні пам'ятки, що підтверджують давність писемності і традиційність українського книговидання, які ще мало досліджені. Зокрема це Кам'яна могила, Велесова книга та низка літописів, що творилися на українській землі.

Марія Кобченко у своїй дипломній роботі проаналізувала стан видання, якості та проблеми випуску літератури для дітей в Україні. На конкретному збірнику наукових праць Люба Хміль вивчила стан, особливості та практику редагування наукової, науково-популярної та ужиткової літератури.

Беззаперечно, що випускниці стануть гідним поповненням видавничих та редакційних колективів.

Прес-служба Товариства «Знання» України
30 червня 2015 року