03150 м. Київ-150, вул. Велика Васильківська, 57/3
тел.-факс 287-05-12
Директор Ястребов В.І.

Інформаційне забезпечення спеціалістів, науковців нового рівня, підвищення їхньої кваліфікації в галузі інформаційних технологій.

До основної групи науково-просвітницьких заходів Центру відносяться конференції і семінари з основних положень енергетичної стратегії України, проблем і шляхів застосування різних видів палива на електростанціях (тверде, газово-мазутне, ядерне), перспективних енерготехнологій в енергетиці та промисловості, регіональних проблем енергозбереження в децентралізованій теплоенергетиці.

Центр щороку традиційно проводить по 2-3 семінари з актуальних питань бухгалтерського обліку із запрошенням на них бухгалтерів підприємств і організацій України різного профілю. При цьому обов'язково розглядається все нове у бухгалтерському і податковому обліку на дату проведення семінару, а також проводиться аналіз змін у національних стандартах бухгалтерського обліку.

За останній період Центр запровадив практику проведення семінарів щодо стану справ у вітчизняній системі охорони здоров'я із запрошенням керівних лікарських кадрів обласних і районних лікарень України, медичних науково-дослідницьких і учбових закладів. На цих семінарах йдеться про реалізацію державної політики стосовно медицини, реорганізації сфери медичної допомоги і системи охорони здоров'я, розвитку медичного страхування, становлення і розвитку інституту "сімейного лікаря", тощо.

Центр завжди притримується принципу невеликої оплати за участь у семінарах. З року на рік вартість абонементу на участь у семінарах практично не змінюється. При цьому завдяки традиційним стосункам із керівництвом пансіонатів та санаторіїв в різних куточках України Центр проводить семінари на належному рівні, надаючи можливість його учасникам ще й добре відпочити.