План лекційних заходів на вересень 2020 року

Найсвіжіші новини:

30 вересня, у середу, о 15 годині в конференц-зал Товариства "Знання" України відбудеться творча зустріч студентів УСЗ з молодими київськими художниками і бесіда мистецтвознавця та журналіста Людмили Дмитрівни Черватюк про захист культурної спадщини столиці України.

Товариство "Знання" України, яке традиційно як науково-просвітницька організація займається освітою дорослих спільно з Національною академією педагогічних наук України, Університетом сучасних знань, інформує про Вебінар НАПН України, який може зацікавити і сіячів знань з нашого Товариства. Вхід педагогам, сіячам знань Товариства - вільний.
Учений секретар Товариства "Знання" України В.Ф.Василашко.

Друга декада вересня - ДНІ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ.

345678

Університет менеджменту освіти, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна Національної академії педагогічних наук України, Українська асоціація освіти дорослих, Український відкритий університет післядипломної освіти запрошують андрагогів на вебінар ОСВІТА ДОРОСЛИХ В ЕПОХУ СОЦІАЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ.

Реєстрація за посиланням https://bit.ly/35qYVKS

Зустрічаємося онлайн 18 вересня 2020р. об 11.00. Лінк надсилається після реєстрації.

Умови участі: попердня реєстрація, безкоштовно, сертифікат 3г./0,1 кредита за ліцензіями ДЗВО УМО та ІППОД НАПНУ, компетентність - андрагогічна, підсумковий тест.

Спікери - досвідчені андрагоги, керівники, науковці, громадські діячі, розробники концепцій і нормативно-правових актів у галузі освіти дорослих, тренери й експерти міжнародних організацій.

Організатори вебінару

#Національна_академія_педагогічних_наук_України #Університет_менеджменту_освіти #Центральний_інститут_післядипломної_освіти #Інститут_педагогічної_освіти_і_освіти_дорослих #Український_відкритий_університет_післядипломної_освіти #кафедра_філософії_і_освіти_дорослих #віртуальна_кафедра_андрагогіки
#освіта_дорослих #андрагог #професійний_розвиток #підвищення_кваліфікації #неформальна_освіта #відкритий_університет