План лекційних заходів на березень 2020 року

Найсвіжіші новини:

У випуску «Новини науки і техніки №30-31(149-150)-1» читайте: про новий склад Комітету з Державних премій з галузі науки і техніки, пошуки Мінцифри стартапів для участі в конкурсі в Кремнієвій долині, стартап Carbominer і газ з повітря, світло від сонця і енергії вітру на Рівненщині і Сумщині, зборку в Україні космічного супутника, скам’янілий спинний мозок, знайдений у США, 12 найновіших досягнень 2019 року. З цього номера випуск новин підрозділу «Новини науки і техніки» припиняється

Ви чули про такі проекти, як подолання смерті людини в принципі чи на століття? Ви чули про можливість захисту життя на Землі від потепління чи недопущення його? Ви чули, як стокарат краще використати потенційні можливості людини для розквіту життя на Землі? Про здійснення умами світу таких надзавдань і йтиметься в Товаристві "Знання" України 25 лютого 2020 р., о 18.00, в 313 ауд. – на засіданні Клубу:«Технології, інновації і проєкти: методи смартотизації».

Спікер – доктор технічних наук, професор Микола Тернюк Доповідач - Крутов Василь Васильович, доктор юридичних наук, професор, кандидат педагогічних наук.

Тема лекцій: "Досягнення цілісності людини як курс введення в життя".

Заходи - за участю голови правління Товариства «Знання» України, члена-кореспондента НАПН України, доктора філософських наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Василя Кушерця.

Учений секретар Товариства "Знання" України Василашко В.Ф.