План лекційних заходів на березень 2020 року

Найсвіжіші новини:

Лекційні заходи Товариства "Знання" України, передбачені планом на 17-31 березня ц.р., у зв'язку із заходами протидії загрозі коронавірусу відміняються і, по змозі, будуть пізніше проведені, про що громадськість повідомимо додатково.

Ви чули про такі проекти, як подолання смерті людини в принципі чи на століття? Ви чули про можливість захисту життя на Землі від потепління чи недопущення його? Ви чули, як стокарат краще використати потенційні можливості людини для розквіту життя на Землі? Про здійснення умами світу таких надзавдань і йтиметься в Товаристві "Знання" України 25 лютого 2020 р., о 18.00, в 313 ауд. – на засіданні Клубу:«Технології, інновації і проєкти: методи смартотизації».

Спікер – доктор технічних наук, професор Микола Тернюк Доповідач - Крутов Василь Васильович, доктор юридичних наук, професор, кандидат педагогічних наук.

Тема лекцій: "Досягнення цілісності людини як курс введення в життя".

Заходи - за участю голови правління Товариства «Знання» України, члена-кореспондента НАПН України, доктора філософських наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Василя Кушерця.

Учений секретар Товариства "Знання" України Василашко В.Ф.