План лекційних заходів на червень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №23 (142) «Новини науки і техніки» за квітень 2019 року читайте: про стипендії видатним діячам науки, індекс інновацій України, пріоритети уманських науковців, штучний перламутр, розшифровку манускрипта Войнича, лекції про штучний інтелект Родні Бруса, роботів, що збирають ягоди, контролюють споживання газу, продають каву, в якому віці жінки, а в якому чоловіки набирають зайву вагу, антисонячні батареї, створення першого живого організму із синтетичним і радикально зміненим кодом ДНК.

ВГО Товариство «Знання» України

Університет сучасних знань (УСЗ)

12 червня о 12.00 в конференц-залі Київського планетарію відбудеться

День відкритих дверей УСЗ і Київського колледжу УСЗ

Запрошуються викладачі, студенти, учні і їх батьки на презентацію кращого досвіду і нових можливостей, оволодіння сучасними професіями в УСЗ з відділеннями в областях і з коледжами.

Веде Кушерець В. І.,голова правління Товарист-ва «Знання» України, президент УСЗ, член-корес-пондент НАПНУ, доктор філософських наук, про-фесор, заслужений діяч науки і техніки України.

Відповідають за захід: професор ректор УСЗ, Ведєрніков Ю.А. і проректор УСЗ Мосьондз С.О., директор Київського коледжу Петровська Т.В., команда молодих педагогів.

К., В.Васильківська, станція метро «Олімпійська»

Учений секретар ВГО Товариство «Знання» України Василашко В.Ф.