План лекційних заходів на серпень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску «Новини науки і техніки №25 (144) за липень 2019 р. читайте про стратегію інновацій, домашні електростанції на Донеччині, інтеграцію на кластери, Закон України «Про фахову передвищу освіту», знахідку стегнової кістки найбільшого звіра, відкриття цивілізації, якій 6,5 тисяч років, створення рідкого магніту, поширення небезпечного «супергрибка», відкриття, яке змінить уявлення про матерію, зіткнення супермасивних чорних дір, тканину з лимонним ароматом, спостереження за планетою, яка може бути придатною для життя, виведення на орбіту найбільшого супутника.

Всеукраїнська громадська організація Товариство "Знання" України.

30 червня о 15.00 запрошуємо в 313 ауд. на лекцію доктора богослов"я, лектора Товариства Віктора Веряскіна "Смисли свята Христове Восресіння".

Ведучий – Василь Кушерець, голова правління ВГО Товариство «Знання» України, член-кореспондент НАПНУ, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Адреса: К., В.Васильківська, 57/3, станція метро "Олімпійська". Учений секретар ВГО Товариства "Знання" України В.Ф. Василашко