План лекційних заходів на серпень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску «Новини науки і техніки №25 (144) за липень 2019 р. читайте про стратегію інновацій, домашні електростанції на Донеччині, інтеграцію на кластери, Закон України «Про фахову передвищу освіту», знахідку стегнової кістки найбільшого звіра, відкриття цивілізації, якій 6,5 тисяч років, створення рідкого магніту, поширення небезпечного «супергрибка», відкриття, яке змінить уявлення про матерію, зіткнення супермасивних чорних дір, тканину з лимонним ароматом, спостереження за планетою, яка може бути придатною для життя, виведення на орбіту найбільшого супутника.

Запрошуєм 7.12.18 о 17-00 на свято 30-річчя хору «Чумаки» у Будинок звукозапису Укррадіо (вул. Л.Первомайського, 5а).

Вечір ведуть відомі діячі культури Галина Дацюк і Василь Триліс.

Переднє слово засновника хору» Василя Триліса.

Вітає Василь Кушерець, віце-президент ВГО Товариство «Знання України, член – кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор.

Вшановують: Герой України народний артист України, лауреат Шевченківської премії Анатолій Паламаренко, один з перших учасників хору Святослав Стус (Сан-Франціско, США), жіноче тріо “Рідна пісня” та ін.

Представлення нового, молодого диригента Ореста Шинкарука і передача йому чумацького батога.

Учений секретар ВГО Товариство «Знання України,заслужений журналіст України – В.Ф.Василашко.

З питань проведення свята звертатися до організаційного керівника і співака хору Лакизи Сергія Миколайовича -097-466-70-57